reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro z komórką dawczyni

reklama
Hej ja jestem w 10tc skorzystałam z kd i jestem najszczęśliwsza ciężarna na świecie
Trzymam za Was kciuki
O rany..to swietnie:) gratuluje bardzo.
Dlugo czekalas na kd? To byla mrozona komórka czy świeża? U mnie w najblizszych tyg się okaże czy podchodizmy do kd

Jeszcze raz gratuluje i zycze spokojnej ciazy:)
 
O rany..to swietnie:) gratuluje bardzo.
Dlugo czekalas na kd? To byla mrozona komórka czy świeża? U mnie w najblizszych tyg się okaże czy podchodizmy do kd

Jeszcze raz gratuluje i zycze spokojnej ciazy:)
Ogólnie u nas wyglądało to tak ze po oddaniu papierów i podpisaniu umowy in vitro z komórką dawczyni podchodzilismy w Angelusie w Katowicach dawczynie maja z Czech
Więc mąż oddał nasienie oni je zamrozlil i w dniu punkcji dawczyni je odmrazali
Czekaliśmy ogólnie 1.5 miesiąca az zadzwonili że udało się pobrać 6 dojrzałych komórek i ze od jutra mam sie kontaktować z laboratorium w sprawie zarodków
Oni w klinice trzymają do 5 dnia bałam się tego ze nie wytrzymaja i ze zostaniemy z niczym w gymcentrum gwarantują 4 zarodki ale 3dniowe
Ale udało się i mamy 4blastki zamrozone
Prawie po tej informacji miałam wizytę u lekarza zaczęłam brać estrofem i 18dniu cyklu był transfer z mrozaczkiem
20200106_114811.jpeg
 
Powodzenia i dawaj znać jak efekty.
W jakim mieście sie leczysz? Dostałaś jakies ramy czasowe kiedy może mozesz się spodziewać kd?
Głównie do 2 tygodni szukają dawczyni ale też zalezy od tego w jakim dniu cyklu jest i od kiedy zacznie stymulacje
Czy pojdzie krótkim czy długim protokołem i tu juz ten czas sie wydłuży
Ale warto czekać
 
reklama
Ogólnie u nas wyglądało to tak ze po oddaniu papierów i podpisaniu umowy in vitro z komórką dawczyni podchodzilismy w Angelusie w Katowicach dawczynie maja z Czech
Więc mąż oddał nasienie oni je zamrozlil i w dniu punkcji dawczyni je odmrazali
Czekaliśmy ogólnie 1.5 miesiąca az zadzwonili że udało się pobrać 6 dojrzałych komórek i ze od jutra mam sie kontaktować z laboratorium w sprawie zarodków
Oni w klinice trzymają do 5 dnia bałam się tego ze nie wytrzymaja i ze zostaniemy z niczym w gymcentrum gwarantują 4 zarodki ale 3dniowe
Ale udało się i mamy 4blastki zamrozone
Prawie po tej informacji miałam wizytę u lekarza zaczęłam brać estrofem i 18dniu cyklu był transfer z mrozaczkiem
Zobacz załącznik 1064744
Napewno wsyztsko zajmuje czas,ale kiedys ktos pisał o 3-4miesiecznym czekaniu,wiec sie zastanawialam czy to reguła,bo to jednak kupa czasu,plus potem zgrac to ze swoim cyklem,to oświeć można. A badalas zarodki PGS/PGD?
 
Do góry