reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Infekcja intymna

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
12
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp
Edit: okazało się że mój partner również ma nieprzyjemne dolegliwości.. Czy ginekolog może przepisac coś również dla niego?

Ostatnia edycja:
reklama

Oczekujaca123

Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Można lactovaginal, albo irygacje z wody utlenionej , no i Vitagyn C to na zakwaszrnie pochwy
Hej! Co mogę kupić w aptece na infekcje intymną? Pójdę do lekarza ale dziś nie mam takiej możliwości a jest weekend, muszę go jakoś przeżyć. Na własną rękę nic takiego nigdy nie brałam, co będzie najlepsze? Wiem że mogę kupić clotrimazolum a jeśli chodzi o globulki to jakie? Dzięki za odp

witch84

Rozwiązania
64
Nie wiem jaki charakter ma infekcja. Mi się akurat przyplątało coś po antybiotyku i wzięłam gynoxin optima (albo jakoś podobnie się nazywa). Bierze się je przez 3 dni. Pomogło.

Jaasna

Rozwiązania
0
Na cito w weekend to zdecydowanie polecam InVag (ma więcej bakterii mlekowych niż Lactovaginal), Gynoxin Optima (3 tabletki w opakowaniu jest bez recepty) i krem Clotrimazolum.
Skoro i partner ma dolegliwości to najprawdopodobniej razem macie grzybicę - partner niech się smaruje kremem i na noc rozgnieć mu tabletkę Gynoxin daj kropelkę wody i niech się tym dokładnie posmaruje, również pod napletkiem.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Zanella med....jednak na infekcje najlepiej dziala fluconazol w tabletkach...lub flucofast..czasem w aptece uda sie bez recepty...jezeli w ciazy nie jestes oczywiście

Do góry