reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja pochwy a ciaza

Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
12
Witam mam taki problem chciałam się poradzić czy jak infekcja czy pochwy jest czy może zmylić to wynik testu ciążowego chcę zrobić test ciążowy czy wyjdzie prawidłowy przed spodziewaną miesiączką Mam miesiączkę 1 kwietnia. 5 lat temu jak byłam w pierwszej ciąży to dostałam infekcji i właśnie teraz też Mam infekcję i i tak się zastanawiam czy może to oznaczać znowu ciążę bo nigdy infekcji nie miałam jedynie jak zaszłam w ciążę 5 lat temu wtedy miałam czy to może oznaczać ciążę Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.
 
reklama
Rozwiązanie
Infekcja nie ma wpływu na wynik testu ciążowego. Tak samo nie jest jej wyznacznikiem. Test proponuje zrobić w terminie miesiączki.
Infekcja nie ma wpływu na wynik testu ciążowego. Tak samo nie jest jej wyznacznikiem. Test proponuje zrobić w terminie miesiączki.
 
Rozwiązanie
Do góry