reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inhalacje Nebbud pilne

Katga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2015
Postów
155
Czy ktoras stosowala cala ampulke Nebbudu 0.25? Mlody ma gdzies gleboko zalegajacy katar i mokry kaszel, ale osluchowo czysty. Zawsze inhalacje z Nebbudu mu szybko pomagaly teraz juz dugi po Nebbudzie raz zero poprawy. Pdiatra kazala zwiekszyc dawke do cale ampulki, bo widocznie ta polowka juz na niego nie dziala, tylko czy ta wieksza dawka nie jest przypadkiem stosowana przy ciezkich atakach astmy, pseudokrupie lub zapaleniu pluc?
 
reklama
Ja dawalam. Nie czytaj ulotek, to standard jest, ze podaja wieksza dawke. M9jej raz sie dopiero po 5 dniach polepszylo.
 
Mojej znajomej synek okazało się że jest uczulony na jakiś składnik tego leku, wylądował w szpitalu. Lekarz powiedział jej że u małych dzieci trzeba być ostrożnym w podawaniu sterydów.
 
Mojej znajomej synek okazało się że jest uczulony na jakiś składnik tego leku, wylądował w szpitalu. Lekarz powiedział jej że u małych dzieci trzeba być ostrożnym w podawaniu sterydów.
 
Mojej znajomej synek okazało się że jest uczulony na jakiś składnik tego leku, wylądował w szpitalu. Lekarz powiedział jej że u małych dzieci trzeba być ostrożnym w podawaniu sterydów.
Moj nie jest juz taki maly, ma 7 lat. Nebbud mial juz wiele razy, lapie ciagle zapalenia oskrzeli, ma podejrzenie astmy, bedziemy robic spirometrie. Z tym, ze 3 dnia brania bylo widac juz wyrazna poprawe, a teraz 5 dzien i poprawa niewielka. To samo bylo jakis miesiac temu, inhalacje nic nie pomogly skonczylo sie antybiotykiem.
 
Do góry