reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interaktywna mata edukacyjna

Eve90

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2022
Postów
76
Dziewczyny, poszukuję maty edukacyjnej, która zainteresuje szybko nudzącego się maluszka. Fajnie gdyby była z pałąkiem, aby maluch mógł ćwiczyć motorykę i próbował sięgać rączkami do zwisających zabawek. Nie chciałabym, aby była bardzo duża, bo często wyjeżdżamy i chcielibyśmy zabierać matę ze sobą. Co polecacie? :)
 
reklama
Fisher price? Pałąk niestety się nie składa jakoś bardzo, tylko zjeżdżają się ramiona, ale nie wiem co to znaczy "bardzo duża". Do bagażnika wejdzie śmiało.
No i pytanie co to znaczy szybko nudzący się maluch. Chyba każdy szybko się nudzi?
 
Moje dzieci miały tiny love tropikalna wyspa. Była super ☺nie wiem tylko czy jest jeszcze w ofercie. Można było dokupić dodatkowe zawieszki i wymieniać.
 
Ja polecam matę Chicco First Dreams. Ma projektor, lampkę i piękne, spokojne melodie (muzyka klasyczna). Teraz córka już jest większa i dużo bardziej mobilna, ale jak była młodsza uwielbiała patrzeć na gwiazdki z projektora :) po raz pierwszy wyciągnęła rączki do zabawek właśnie na tej macie (do misia i gwiazdki) 😍
20221206_204247.jpg
 
Fisher price? Pałąk niestety się nie składa jakoś bardzo, tylko zjeżdżają się ramiona, ale nie wiem co to znaczy "bardzo duża". Do bagażnika wejdzie śmiało.
No i pytanie co to znaczy szybko nudzący się maluch. Chyba każdy szybko się nudzi?
Moj poleży kilka min maks pod drewnianym pałąkiem z zabawka, wiec szukam czegoś ekstra. Niektóre dzieci potrafią nawet 30 min 😅
 
Ja polecam matę Chicco First Dreams. Ma projektor, lampkę i piękne, spokojne melodie (muzyka klasyczna). Teraz córka już jest większa i dużo bardziej mobilna, ale jak była młodsza uwielbiała patrzeć na gwiazdki z projektora :) po raz pierwszy wyciągnęła rączki do zabawek właśnie na tej macie (do misia i gwiazdki) 😍
Zobacz załącznik 1537945
Ooo wyglada super 😍 da się ja łatwo złożyć?
 
Moj poleży kilka min maks pod drewnianym pałąkiem z zabawka, wiec szukam czegoś ekstra. Niektóre dzieci potrafią nawet 30 min 😅
A Twój poleży kilka minut, taki po prostu jest. Myślę, że to nie kwestia maty, a jego cech indywidualnych. Nie ma co go męczyć, tak mi się wydaje.
 
reklama
Dziewczyny, poszukuję maty edukacyjnej, która zainteresuje szybko nudzącego się maluszka. Fajnie gdyby była z pałąkiem, aby maluch mógł ćwiczyć motorykę i próbował sięgać rączkami do zwisających zabawek. Nie chciałabym, aby była bardzo duża, bo często wyjeżdżamy i chcielibyśmy zabierać matę ze sobą. Co polecacie? :)
Również polecam matę Chicco First Dreams. U nas do dzisiaj w użyciu jest przenośna lampka z projektorem 🙂
 

Załączniki

  • inbound1762920984298613782.jpg
    inbound1762920984298613782.jpg
    256 KB · Wyświetleń: 38
Do góry