reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników

akinoM222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2020
Postów
245
Witajcie! Właśnie otrzymałam wyniki badań. Jutro mam w planach udać się do lekarza. Może któraś z Was zna się w tym temacie i powie mi o co tutaj chodzi.... wiem tylko tyle ze lekarz podejrzewa policystyczne jajniki i właśnie pod tym kątem były robione badania. Jest bardzo źle ? :(
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 148
  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 131
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 115
  • image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 112
reklama
17 hydroksyprogesteron - moim zdaniem wynik na granicy, do powtórzenia
testosteron wolny - tu moim zdaniem jest ok
stosunek lf:fsh powinien wynosić ok 1, u Ciebie będzie ok 0,5 - a to może świadczyć o niewydolności podwzgórzowo-przysadkowej
DHEA SO4 - tu też moim zdaniem jest ok
androstendion - tu też ok
testosteron i shbg - też wygląda ok - ale nie widzę na wyniku ani jednostek ani norm

Ogólnie to się nie stresuj. Lekarz na pewno powie Ci więcej, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Moim zdaniem te wyniki nie wskazują na PCOS - bo byś miała podwyższony stosunek lh do fsh do ok 1,5
 
17 hydroksyprogesteron - moim zdaniem wynik na granicy, do powtórzenia
testosteron wolny - tu moim zdaniem jest ok
stosunek lf:fsh powinien wynosić ok 1, u Ciebie będzie ok 0,5 - a to może świadczyć o niewydolności podwzgórzowo-przysadkowej
DHEA SO4 - tu też moim zdaniem jest ok
androstendion - tu też ok
testosteron i shbg - też wygląda ok - ale nie widzę na wyniku ani jednostek ani norm

Ogólnie to się nie stresuj. Lekarz na pewno powie Ci więcej, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Moim zdaniem te wyniki nie wskazują na PCOS - bo byś miała podwyższony stosunek lh do fsh do ok 1,5

dziękuje za odpowiedz :)
 
Do góry