reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników :)

Wiki99r

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
762
Witam, chy umie ktoś może coś więcej powiedzieć o tych wynikach? Ginekolog przez telefon powiedział mi że jak na mój wiek mam o wiele za wysokie fsh (mam 19 lat a wynik ponoć jak u kobiety 30-40letniej) co wskazywało by na obniżanie się rezerwy jajnikowej, reszta wyników nie jest super ale narazie te fsh jest priorytetem, za niedługo mam wizytę wiec dopiero wtedy coś więcej się dowiem a te wyniki nie dają mi spokoju :/
Wyniki robione w 4dc
HE4 - 53,5 (nor. 0,0-60,5)
CA-125 - 13,02 (nor. 0,0-35,0)

TSH- 3,115 (nor. 0,580-3.590)
FSH- 7,97mIU (nor. 3,03-8,08)
Estradiol- 36pg (nor. 21-251)
Prolaktyna na czczo- 10,93ng (nor. 1,20-29,93)
Prolaktyna po MTC- 233,06ng (tu normą niby jest jest jej 6-coo krotny wzrost a jak widać tu jest 23 krotny)

Endometrium w 29dc - 5,6mm
Na lewym jajniku torbiel 3 komorowa ponad 4cm

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
 
reklama
Do góry