reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyniku beta HCG

paulenka91, dziękuję mam nadzieje ze masz racje:)
Cuda się zdarzają[emoji6]ale patrz ten przyrost zrób betę z 2 razy jeszcze i daj znać. I też nie chce Cię straszyć ale zdarzają się też ciążę pozamaciczne które się mogą np rozwinąć w jajowodzie dlatego też musisz do lekarza isc. Chociaż ja poszłam jak moja beta dużo ponad 2 tys. Czyli gdzieś za tydzień bym Ci radziła i sprawdzaj ten poziom bety
 
reklama
A poki co to nie jest za niski wynik? Jakie są normy bo u mnie jest 4-5 tydzień od 15000- 23000
Nie patrz na te normy, wynik jest baaardzo dobry jezeli wczoraj miałaś mieć @. Ja mialam dwa dni po spoznionej @ 130, a za kolejne dwa dni wlasnie 360 jakos. Takze spokojnie [emoji4] teraz beta powinna sie podwajać co 48h. Mniej wiecej. Takze tak jak dziewczyny radza zrob przyrost za 48h a lekarz jutro jeszcze nic nie zobaczy niestety [emoji4]
 
Nie jest za niski, jak na obecną chwilę beta jest prawidłowa. Nie łapiesz się jeszcze w te widełki od 15.000, ale chyba mało która z nas jako pierwszy wynik odczytała taki pięciocyfrowy. Ja miałam jeszcze niższą niż Ty, bo zaczynałam od 16 jednostek w 34 dniu cyklu, w 35 dniu cyklu było już dwa razy tyle.
 
A jeszcze tak tylko dodam, że nie zmartw się jeżeli ginekolog nie będzie nic jeszcze widział, bo ta beta na razie jest za niska żeby coś było widać na usg (pecherzyk widac dopiero przy becie ok.1000) Powodzenia :)
 
MaryH, tak myslalam ale jade bo nie wiem czy nie bede musiala brac tabletek bo wczeniej mialam problemy z progesteronem
 
reklama
Do góry