reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

intymna rozmowa

Część a mi się marzy syn który wkocu zaczyna wszystko jeść, partner który mnie rozumie, chwila czasu dla siebie na realizację swoich planów a nie tylko gary i sprzątanie, marzy mi się odpoczynek i relaks. Ale to marzenia nie do spełnienia 😭
Z dzieckiem to kwestia czasu. Nawet jak nie będzie jadło wszystkiego, to kiedyś samo powie co chce i nawet sobie zrobi 🙂 czas też się znajdzie, jak już dziecko się zajmie samo sobą. tylko z partnerem gorzej, bo sam czas niczego nie zmieni. Potrzeba pracy.
 
reklama
Z dzieckiem to kwestia czasu. Nawet jak nie będzie jadło wszystkiego, to kiedyś samo powie co chce i nawet sobie zrobi 🙂 czas też się znajdzie, jak już dziecko się zajmie samo sobą. tylko z partnerem gorzej, bo sam czas niczego nie zmieni. Potrzeba pracy.
wiesz z zaburzeniem sensorycznym u dziecka jest bardzo ciężko, nic nie chce spróbować, od razu panik atak straszny ból brzucha okropny płacz trzęsie się, teraz już nawet nie je tego co jadł przez 6 lat, aktualnie je tylko mleczna kanapkę ta Kinder, dostaje jogurty takie od dietetyka o smakach które zna ale też nie chce ich pić nasz lekarz gdy dopiero mi uwierzył że coś nie jest tak, przyznał się że już nie wie co robić, jest pod opieką dietetyka, dentysty, laryngologa, chodzi na rehabilitację ćwiczę z nim w domu, ale niestety nie ma rezultatów wszystko się zatrzymało jego układ nerwowy bardzo mocno pracuje nad tym żeby nie dopuścić nowej potrawy. Ciężko mi patrzeć jak on cierpi próbuje ale jestem tak strasznie juz zmęczona
 
Moja siostrzenica ma zaburzenia sensoryczne i jada wszystko normalnie. Może problem leży gdzie indziej ?
z tego co mi mówia na rehabilitacji to Maciuś ma zaburzenie przedsionkowe on pracuje nad równowaga także, a ma straszna nadwrażliwość na dotyk smak i węch,podobne to bardzo częste u wcześniaków a on urodził się w 33 tyg.ciazy. od urodzenia miał problemy z jedzeniem.
 
Do góry