reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Bykas ogólnie z tego zadowolona? Bo zastanawiam się czy kupić..
myśmy mieli ten pod materac, kupiliśmy w zestawie z kamerka z angelcare. Kamerkę używamy do dziś bo młody śpi tam na drzemkach i oczywiście w nocy, mam podgląd. Jeśli chodzi o sensor to ja byłam spokojniejsza, zwłaszcza ze synek urodził sie siny i dostał tylko 7pkt. I podczas porodu miał problemy z pulsem i późno wziął ten pierwszy oddech.

Czytaliśmy różne opinie, plusy i minusy. Zdecydowanie zwiększyło to mój spokój ze sensor był. Nie czatowalam przy łóżeczku, ale jak tylko pojawiał sie alarm potrafiłam zerwać sie na równe nogi i biec do łóżeczka. Najczęściej okazywało sie ze synek mocno zasnął i mial płytki oddech. Wyjęliśmy sensor dopiero kiedy synek zaczął sie mocno przemieszczać po łóżeczku w czasie snu bo znikał z zasięgu.
 

Załączniki

  • ABB79EE4-1C54-4AC4-B7D6-0C22D8A75E54.jpeg
    ABB79EE4-1C54-4AC4-B7D6-0C22D8A75E54.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 18
  • BA930B95-ADE0-4123-9C3E-2653295CA35C.png
    BA930B95-ADE0-4123-9C3E-2653295CA35C.png
    133,8 KB · Wyświetleń: 25
myśmy mieli ten pod materac, kupiliśmy w zestawie z kamerka z angelcare. Kamerkę używamy do dziś bo młody śpi tam na drzemkach i oczywiście w nocy, mam podgląd. Jeśli chodzi o sensor to ja byłam spokojniejsza, zwłaszcza ze synek urodził sie siny i dostał tylko 7pkt. I podczas porodu miał problemy z pulsem i późno wziął ten pierwszy oddech.

Czytaliśmy różne opinie, plusy i minusy. Zdecydowanie zwiększyło to mój spokój ze sensor był. Nie czatowalam przy łóżeczku, ale jak tylko pojawiał sie alarm potrafiłam zerwać sie na równe nogi i biec do łóżeczka. Najczęściej okazywało sie ze synek mocno zasnął i mial płytki oddech. Wyjęliśmy sensor dopiero kiedy synek zaczął sie mocno przemieszczać po łóżeczku w czasie snu bo znikał z zasięgu.
No myślę że spokojniejsza też bym była.. tak jak z detektorem..
 
myśmy mieli ten pod materac, kupiliśmy w zestawie z kamerka z angelcare. Kamerkę używamy do dziś bo młody śpi tam na drzemkach i oczywiście w nocy, mam podgląd. Jeśli chodzi o sensor to ja byłam spokojniejsza, zwłaszcza ze synek urodził sie siny i dostał tylko 7pkt. I podczas porodu miał problemy z pulsem i późno wziął ten pierwszy oddech.

Czytaliśmy różne opinie, plusy i minusy. Zdecydowanie zwiększyło to mój spokój ze sensor był. Nie czatowalam przy łóżeczku, ale jak tylko pojawiał sie alarm potrafiłam zerwać sie na równe nogi i biec do łóżeczka. Najczęściej okazywało sie ze synek mocno zasnął i mial płytki oddech. Wyjęliśmy sensor dopiero kiedy synek zaczął sie mocno przemieszczać po łóżeczku w czasie snu bo znikał z zasięgu.
Rozumiem, w tej sytuacji tez bym kupiła raczej. U nas na początku Mala będzie spala w dostawce przy łóżku, wiec mam nadzieje, ze będę spokojna :)
 
reklama
No myślę że spokojniejsza też bym była.. tak jak z detektorem..
u nas to był jeden z pierwszych zakupów, no i oczywiście w łóżeczku nie było nic. Materac z prześcieradłem, a synek spał w śpiworku. Miałam na tym punkcie jazdy. Teraz już śpi ze swoją maskotka, wtedy bałam się nawet pieluszkę zostawić.
 
Do góry