reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Pole na Kartuskiej też wyły, a paker ignorant głupie teksty sypał że za dużo kasy mają i wyją :-/ nie wiem co kasa ma do tego? Mi było miło że w Gdańsku też syreny wyją. Lubie czytać wszystko na temat powstania :-)

Ladybea lekkiego porodu! Będzie wszystko dobrze i wkrótce Wasz Skarb będzie z Wami :-D a my czekamy na wieści od Ciebie :-)
 
nareszcie udało mi się zalogować, czytałam ale nie mogłam pisać



przez ostatnie trzy strony Waszych wpisów ryczę. taka kumulacja emocji, że nie mogę. tyle szczęścia

Pole kochana jak ja się cieszę, Bóg istnieje
Kasik wiedziałam, poprostu wiedziałam, taki wysyp bocianów musiał zadziałać. bardzo Cię tulę:-D

Ladybea zaciskam kciuki i z niecierpliwością oczekuję na fotkę Hani


dziewczyny Wasze Kropki cudowne, gratuluję


Smerfeta i Kasik...graltuluje...i bardzo sie ciesze...choc z drugiej strony...przykro ze zostaje sama.... :*

nie pisz że zostajesz sama. jest nas wiele. widzisz jak wspaniałe cuda się dzieją. doczekamy się. nie widzę inaczej;-)
 
O to i ja swoja ulubiona piosenkę w temacie https://m.youtube.com/watch?v=p21jSBxK3n8
Ja mam taka "nierodzinną" historię z PW.
Miłość mojej babci zginęła w Powstaniu i ...wyszła za mojego dziadka.
A to nie była miłość zycia...
Za to jak opowiadała o "swoim" Tomku to przestawała byc babcia, a znowu stawała sie 16letnia dziewczyna, w kwiecistej sukience i włosach za tyłek zaplecionych w dwa warkocze. Jej fiolkowe oczy zaczynały sie iskrzyć i odpływala gdzieś daleko. Wtedy siadał do pianina i zaczynała grać i śpiewać rozne powstańcze piosenki albo stare szlagiery o miłości.
 
Jak Kasik zauważyła mamy dzis 7 miesiac( niestety dziecko z dziadkami nad jeziorem, bo my dzis skończyliśmy dopiero chemie), wiec jak Hania zdąży to tez bede pamietać datę...oby była szybciutka...
Magdo to Ci sie nieszczęście trafiło, brak dostępu do netu ałć:rofl2:
To teraz czekamy tylko jak cudy sie rozpełzną na inne dziewczyny:happy:
 
Ladybea &&&&&& za szybciutki i bezproblemowy poród. Usciskaj Haneczke od Ciotek. :tak:

Witaj Magda, dawno Cie nie było. W następnej turze będziesz zbrzuchacona razem z Blue i Queen.... Hehe.... Ulubione słowo mojego T. Ciagle mi dokucza ze mnie dziewkę zbrzuchacił! Haha....
 
reklama
Agaawa wiesz jak jest, nie uwierzę w cud dopóki się nie zdarzy. dziś mi smutno, bo cykl wydłuża się już o 3 dzień i miałam nadzieję, ale test pokazał, że rzeczone cuda zdarzają się, ale nie koniecznie mnie:-(
 
Do góry