reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ladybea ojejej super może już urodziłaś, a ja przegapiłam:) ale i tak &&&&&&&&& za szczęśliwe rozwiązanie;)

MagdaM33 od czasu stymulacji mój cykl poprzewracał się dogóry nogami i przedłużył o ponad 10 dni, do tego nie mam owulacji :( nie wiem co w tym miesiącu będzie. Dzisiaj mam 16dc i zero objawów owu:(
 
reklama
enni no właśnie tego się obawiam. po pierwszym podejściu wszystko wróciło do normy. ale teraz po histero i większej dawce leków przy stymulacji pewnie coś się popierniczyło.

ladybea czekam bardzo kochana wieści. nawet nie wiesz jak trudno plewi się ogródek z zaciśniętymi kciukami:-D

wiecie co musiałam się dziś na chwile zatrzymać, bo zapomniałam co my teraz robimy i na jakim etapie starań jesteśmy. zapomniałam, że czekamy na wyniki od genetyka, a to jeszcze miesiąc.


jaką macie pogodę. u mnie rano mgliście, a teraz wychodzi słonko więc lecę grilla rozpalać udanej soboty:-)
 
Dziewczyny ja tak na szybko bo brak czasu, beta 10 dpt 205 czyli przyrost prawidłowy
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
1zIggET8dLQXapoHBAA7
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Obudziłam się rano ze skurczami, pobolewa mnie podbrzusze a ja mam dzisiaj tyle pracy ale będę się oszczędzać, obiecuję, palcem tylko pokazywać będę i dopilnuję wszystkiego. Niestety progesteron mi spadł z 43 na 25 więc zwiększę sobie podjęzykową. Estradiol zrobiłam i jest 1317 ng/l. Na tym kompletnie się nie znam jaki powinien być ale podobno ok
ALdtQ3GtoMGDCK hELgtRQQP2SJKnDjRQ4QU2xhYA0CtY0cIE6yJnADBIzUA1hgUeABS5AIADUQ4mORARAMAC6yRfFCgALUFCW5hGRVDUCAeO8DAuRSDV6sEC6gVAGKtgSdDiBSFaLLJiJE3rqqEmJNKUgNrQIaMcJJnmLa32vT8OdMGrrZkwQiMGCLEAYZTbOAiOFHm1QkEcEVN4eFAiI9GOw7NgpvDBJpQJnLAfbSmBR0f2AhQqaRKsIxBcmQgfisFVgQM2LBNe4FrSxgrNDQpgybmjqUkNH5lIaNAQOxp2YowQxZpBaUvPQDVebZkxZ5PiSQYl52tAwcQGyho46hgo4eNChoobGCFhMv22c5iObJl4QimCnw67bpi4cIHAwqocVwcwCDRCwum HKEBqiQokshM5CwygGvHZeGAgdwUEsXM1hAATF4LMKJNB9k0oEH0xw3QDNFGACJGSRcIIwbG1zAwgc36CBBCynKNkA2EixjgB25FMMICCBE4UcpBmjRxwA9EvBjBkqUcMwYXkRDyw0cQGEMKIRkMwAB2DAAgwDZZKCABB2UcAAOOuBwgCxMPJFBNgLAwMA2RNTwgDUBBOpCAgAUmoALgVrzQA1EMKTCD0FUI mklEoaxA8qCBQQADs=
 
Bluesky fajny filmik nawet Kicius Pole w kasku tam jest :)
Kasik ogromnie się ciesze ze beta przyrasta. Tyle że ja coraz bardziej się martwię że u mnie będą blizniaki bo w 10 dpt mialam dużo wyższa
 
Oglądając Twój link Blue, pomyslałam sobie, że własnie dla Ciebie taki bociek się teraz zbroi i jak wyruszy, to nikt go nie zatrzyma ;) Filmik urzekający :)

Kasik, wyniki bardzo dobre! mam nadzieję, że bóle, skurcze itp już Ci tak nie dokuczają i dziś masz się lepiej;)

Milena, Ty się nie stresuj ;) od przybytku glowa nie boli - przynajmniej takiego ;)

Pozdrawiam Was z upalnego Poz, gdzie zabieram się za przygotowanie obiadu imieninowego dla tesciów - zaległego, bo w czasie własciwym byłam nad morzem. ale tak mi się nie chce;/ @ nadchodzi, wczoraj póxno wrócilismy i teraz jestem padnięta:/ a wieczorem jade na kilka dni do rodziców na wies - ale będę Was tu czytac, małe użależnienie.... ;) miłego dnia!
 
Dzień doberek!
Dzięki dziewczyny za filmiki z powstania. Oglądałam każdy po dwa razy :-) Nie widziałam jednak tego beczkowego bo ja na face- nie istnieje :-) a ten wymusza mi logowanie

Ladybea pewnie zauroczona córką ;-) daj znać ciekawskim ciotkom co u Was

Kasik beta piękna. Niech dalej pięknie rośnie. Mam nadzieję że wczoraj faktycznie pracowałaś tylko palcem?

Milena na tym etapie to ciężko stwierdzić czy będą bliźniaki czy nie, więc nie nastawiaj się tak :-D niektóre dziewczyny miały ogromne bety a maluszek jest jeden

Anika wsi spokojna, wsi wesoła... Eh gdzie te czasy. Już na wieś nie jeżdżę ale kiedyś całe wakacje na wsi spędzałam :-) współczuję wystawnego gotowania w takim upale :-/

W pt odebrałam auto i na szczęście klima naprawiona :-D
Miłego żaru tropików ;-)
 
Smerfeta niech żyje klima w aucie :tak: Jak się czujesz? Cały czas leżysz w domku czy możesz trochę wyjść? Ja się oczywiście stresuję bo piersi jakoś sflaczały ale tak sobie myślę, że to może od spadku progesteronu bo w czwartek miałam 43,33 a w sobotę tylko 25,96. Wiesz może jaki powinien być optymalny poziom? Coś kojarzę, że około 40 ale pewna nie jestem. Jutro powtórzę betę i progesteron i w końcu poinformuję mojego doktorka bo w nieświadomości chłop żyje ;-):-D

Milena tak jak napisała Smerfeta na tym poziomie wysokość bety nie ma znaczenia, przyrost się liczy. Z moich statystyk wynika, że niektóre dziewczyny miały nawet wyższe bety od Twoich a ciąże pojedyncze a te, które miały mniejsze bliźniacze więc reguły nie ma na tym etapie. Moja beta też nie należy do najniższych, zwłaszcza, że ja miałam podany zarodek 1BB a 3AA więc mniej więcej 12 godzin różnicy w rozwoju zarodka. Najważniejsze, że przyrasta prawidłowo a czy będzie pojedyncza czy bliźniacza to się niedługo okaże i nie mamy już na to wpływu. Przyjmiemy werdykt jaki by nie był ;-):-D

Anika współczuję gotowania dzisiaj no ale czego się nie robi dla teściów ;-) Może chłodnik im przygotuj :-D Zazdroszczę wyjazdu na wieś, ja co prawda prawie na wsi mieszkam bo to bardzo mała mieścina ale nie wiejska, tylko turystyczna a chętnie bym sobie posiedziała na leżaczku w cieniu np. wiśni czy orzecha, pojadła owoców prosto z krzaczka, warzyw z ogrodu, jajecznicy z jajek od kur chodzących po podwórku, ach rozmarzyłam się ...

Ladybea czekamy z niecierpliwością na wieści i zdjęcia Hani :-)

Blue link powalający i mega optymistyczny :-D Twój bociek też pewnie już dla Ciebie coś szykuje, zobaczysz, doczekasz się i Ty :tak::tak::tak:Wierzę w to z całych sił.

MagdaM może się zapomnisz jak Smerfeta i naturalsik Cię zaskoczy :tak: już takie cuda na naszych forach się ostatnio dzieją, że niedługo nasi M chyba w ciąże będą zachodzić ;-):-D
 
Kasik36 ja ci dam prosto z krzaka. Ty ty ty!!!!! W ziemi, na owocach i warzywach tez może być bakteria toxo i inne cholerstwa. Zapomniałas że jesteś w ciąży :) :) mnie piersi też czasami flaczeją to chyba niemasz się co martwić
 
reklama
Do góry