reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Tak jedziemy juz 7 lipca i 8 z rana mam wizytę. Lekarz powiedział ze w naszym przypadku jazda tam i z powrotem nie ma sensu ( za duża odległość) wiec zdecydowaliśmy sie na wynajem kawalerki 100m od bociana. Mieszkanie jest reklamowane jako dla par z in vitro. Cena przystępna i mieszkanie tez fajne.
 
reklama
Dziewczyny, zdałam;-) dziękuję za kciuki ;-) jutro do Was wrócę,a tymczasem idę odespac,a potem swoetowac;-)
Stacy, to są bardzo dobre wieści;-) masz bardzo szybki start;-) czyli krótki protokół?
 
reklama
Lumia jak Ty mnie rozumiesz ;-)

Dziewczyny obudzilam sie z prze okropnym bolem glowy jakby mi ktos wbijal mlotek po prawej stronie czachy:-( w dodatku mialam taki straszny sen ze zrobili mi inseminacje i jakos zaraz znowu bylam na wizycie u jakiehs lekarki i ona mi zrobila test ciazowy i wyszly 2 kreski. Wiec bardzo sie ucieszylam itd i na drugi dzien jakby wyskoczyl ze mnie taki woreczek moze wiekszy niz dlon i w nim byl zarodek taki na ok 4cm i drugie cos podobnej wielkosci i to wszystko bylo jakby w takim plynie gestym przezroczystym. I ja zaczelam robic temu zdjecia i dzwonilam do m ze mi zarodek wyszedl i ze nie uwierzy jak mu zdjecia pokaze!!!

Normalnie masakra
 
Do góry