reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Emenems kciukasy za Twoje Maleństwo :*

Ja juz pod klinika:) ide zaraz sie kluc:p

LIPIEC

2 - Emenems - usg genetyczne
2 - niebajka - hcg + progesteron
3 – anika11 – wizyta kwalifikacyjna
8 - stacy - podglądanie pecherzykow
10 – enni – wizyta u gin
10 – kredka82 – podgladanko
10 - zuzik85 - wysoka beta
anika11 – przygotowania do ivf
lumia - iui
marzen88 - hsg


Aniko, byly mocne %%?:p

Stacy, zycze pieknej stymulacji, zeby bylo w czym wybierac z kurnika:* u mnie puregon sie ladnie spisal:) 3 dniowy zarodek choc byl piekny ze mna nie został, a blastka z mrozenia chyba ladnie sie rozgoscila, dzisiaj zreszta hcg pokaze;)

Magdo?

Pole?

Diore zaginela?

Kredko &&&&& :))) masz sie pieknie wstrzelic!!@ nie ma opcji.

Aniko jutro Twoj wielki dzien. Zdaje sobie sprawe jaki stres Ci towarzyszy. Ja juz tez swiruje tyle ostatnio emocji...:)
Daj znac, jak Brat:*
 
reklama
Kredko zapytaj sie gina o tarczyce. Sen mialas okropny...:/ odpoczywaj w takim razie dzis, niech ta glowa szybko odpusci. Tylko nie bierz ibupromu!:p
U nas w weekend ma byc 36 stopni.. chyba zejde:/
 
Niebajko wlasnie nic nie wzielam jeszcze bo nie wiem co mam zabrac:-( mnie boli glowa raz na pol roku i to nawet wtedy staram sie nie brac przeciwbolowych a dzis to jak sie nie ruszam to ok ale kazdy ruch to bol:-(
 
Dziewczny, powoli sie ogarniam, wychodze z naukowego imperium i zaczynam życ:))

dziękuję za kciuki i gratulacje:) taki pikuś to to nie byl, więc wierzę, że dobre fluidy od Was też zadziałały:)

wczoraj miałam gigantyczny dzień - egzamin, zabieg brata, bardzo daleki niespodziewny wyjazd M - ale wszytsko dobrze:)

no i trochę wczoraj ze znajomymi polbalowalismy swietując sukcesy rózne:) bardzo sympatycznie, wesoło i przyjaznie bylo:) ach, i w nocy z kolezanka piechotką do domu wróciłysmy - pięknie:) % też były :) po raz ostatni w tym roku!!!:)

Stacy, jak się czujesz na puregonie? jaką dawkę Ci ustawili? super, ze tak szybko się to dzieje:)

Kredko, lepiej Ci juz?

Lumia, kidy egzamin? moje kciuki masz jak w banku:)

Pole, zameldujesz się?:)

Niebajko, ogarniam się, bedzie priv :D
 
Dziewczyny w koncu nie wzielam nic bo stwierdzilam ze jakos przemecze. Wzielam sie za podlewanie i jakos woda mnie uspokaja i bol prawie minal:-)

poza tym nie moge sie doczekac az juz bedzie po i wroce do siebie i w koncu odetchne bo do nowego roku wszystko odpuszczam i zbieram sily i kase na in vitro. To moje zycie "w kalendarzu" liczenie, sprawdzanie, sikanie do szklanki przez pol miesiaca doprowadza mnie do szału.. i marze zeby choc na kilka miesiecy od tego odpoczac. Bo moje obecne zycie kreci sie wokol wyjazdow, biletow, rezerwacji, i mam serdecznie tego dosyc. Musze odpoczac od tego wszystkiego i w styczniu zrobic jeszcze raz wszystkie badania i na spokojnie z wiekszym juz doswiadczeniem do tego podejsc. Wszedzie na okolo mnie rodza sie co chwile jakies dzieci i musze jakos przezwyciezyc ta zazdrosc bo zwariuje. Po prostu na pol roku chce to wszystko olac i skupic sie na innych rzeczach ktore zaniedbalam koncentrujac sie na zapladnianiu.
No to wyrzucilam co mi na sercu lezalo:-D

A i jeszcze dodam ze ten okropny bol glowy rano to chyba byla kumulacja moich wszystkich mysli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kredko każdy z nas ma gorsze dni i lepsze. Czasem taki odpoczynek może pomóc. Ja miałam przerwę pomiędzy ostatnimi IUI 4 miesiące. I powiem szczerze że pomogło. Bo tak w każdym miesiącu coś, można było zwariować.

Aniko - dziś pierwszy dzień, więc na razie czuje sie dobrze. Do środy mam codziennie po 150 jednostek puregonu. I później dołączyć cetroide.

Niebajko - oczywiście jest różnie, nie ma reguły na to wszystko. Jednym się uda, drugiemu nie ;-)
 
Do góry