reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam w ten słoneczny dzień,

Emenems - czyli jednak Stefan? ;-)

Kurcze dziś nie mogłam poradzić sobie z igłą :wściekła/y: :wściekła/y:Wbiłam i jak mnie zabolało to nie wiedziałam co jest grane, bo przecież ona jest cieniusieńka. No ale później już poszło. :tak:

Muszę dzisiaj jechać kupić farbę do drewna, i ogólnie takie załatwienia zanim pojedziemy.

Diore gdzie Ty się podziewasz?

Aniko &&&&&&&&:-)
 
reklama
Zakwalifikowali nas;-) idę długim protokołem, więc antyki od nowego cyklu. @ przychodz!!! Oczywiście jest jakaś torbiel 22mm,ale to ta z tych niesprawiajacych problemów.
Niech się dobrze dzieje;-)
A teraz wio nad morze:-)
 
Na antykach pieknie sie wchlonie:)) Co za dzien:D
Hmm, to mam Ci zyczyc @ nad morzem czy kiedy?:D

Buziaki, odpoczywaj zaslużenie:*
 
Racja!:D @ śmigaj!! :)

Stacy - tu jest najlepiej:D potwierdzam:) ale gdybys potrzebowala coś wiedzieć, to tam mądre glowy chetnie pomogą^^ puregon jest spoko - w gotowych ampulkostrzykawkach innych lekow mialam mega tepe i grube igly;) ale wszystko do przeżycia ^^ nawet siniakow zbytnio nie bylo.

Beti zycze spokojnego powrotu do działań :* silna z Ciebie Kobitka:*
 
Aniko no to super:-D czyli do dziela;-)
A teraz sie zrelaksuj i pouzywaj czego Ci nie bedzie wolno przez dlugie miesiace (%%%) :-*

Stacy pozalatwiaj co masz zalatwic zebys nie musiala sie stresowac:-*

Emenems zapomnialam zapytac czy sie w koncu rozczulilas jak tak machal do Was:-D

Beti widze ze ogarniasz sie powoli i bardzo sie ciesze ze zaczynacie dzialac bo przynajmniej mysli skoncentrujesz na nadchodzacej iui:-*:-*

Zuzik dobrze to okreslilas! Ze za bardzo chcialas.. ja chyba moge powiedziec to samo i dzisiaj mi juz czarnowidztwo minelo i w sumie tym razem juz stwierdzam ze niech sie dzieje co chce. Jak teraz sie nie uda to skoncentruje sie na pracy co mi na dobre wyjdzie ( wczoraj dostalam pewna propozycje nad ktora musze sie grubo zastanowic i w zaleznosci od iui podejme decyzje bo gdybym zaszla w ciaze to nie przyjme jej a jezeli nie zajde to nie mowie nie:-) bo moze to byc dla mnie duza szansa ale to jeszcze bardzo swiezy temat) wiec jakbym miala malo do myslenia to teraz jeszcze to:-) w sumie dzisiaj mam takie nastawienie bojowe i nawet jak sie nie uda to odkladam wszystko do stycznia i na kilka miesiecy temat znika i koncentruje sie na czyms innym:-)
 
Stacy ja pamietam moje zastrzyki jak juz liczyłam do konca, zadwolona ze ostatni dzien a tu wizyta u gina i "Emilia wszystko super to jeszcze tydzien " Jahahah masakra

Kredka - ucieszyłam sie, ale bardziej przestraszyłam :D bo ona pokazuje ja se patrze patrze a potem do niej mowie " a to na zywo leci??!!" I mnie tsk przeraziło ze mam e brzuchu cos/kogos co sie tsk rusza!! To było dziwne heheheheh
 
reklama
Kredka to nasza kabina
ImageUploadedByForum BabyBoom1435942976.666585.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1435943024.712885.jpg

Oczywiscie cena tez fajna ale przynjamniej jest po ludzku, kanapa lozko i tv, wiec mozna odpocząc bo jutro znowu 900km ale mam adapter do pasów dla ciężarnej w koncu :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435942976.666585.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435942976.666585.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 41
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435943024.712885.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435943024.712885.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 39
Do góry