reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kamisiu nie przepraszaj...
Moze to glupie ale nie rozumiem dlaczego...z tego co pamietam to masz dobrego meza...
Tak,mam dobrego męża ale chyba nie ma małżeństw idealnych bez kłótni? No chyba,że Twoje jest to sory. Po prostu była ostra wymiana zdań,głupie pieprzenie teściów którzy jak zawsze otworzyli szeroko oczy jak powiedziałam co myśle na różne tematy no i do tego doszło moje bo miało być inaczej,bo już mieliśmy być w trójkę. Niestety,życie nie jest usłane różami
 
Tak,mam dobrego męża ale chyba nie ma małżeństw idealnych bez kłótni? No chyba,że Twoje jest to sory. Po prostu była ostra wymiana zdań,głupie pieprzenie teściów którzy jak zawsze otworzyli szeroko oczy jak powiedziałam co myśle na różne tematy no i do tego doszło moje bo miało być inaczej,bo już mieliśmy być w trójkę. Niestety,życie nie jest usłane różami
Mojemu malzenstwu daleko do idealu a tesciow wiecie jakich mam...
Teraz zrozumialam ze chodzilo o dziecko...przykro mi bo zdaje sobie sprawe ze codziennie myslisz jakby z nim bylo wam w waszym zyciu...walcz a zobaczysz ze kiedys bedziesz plakac ze szczescia ktore ci da bobas...
 
Kamisu przeprosiny to ostatnia rzecz o jakiej powinnaś pomyśleć. Fajnie się dzieli na forum radościami. Przede wszystkim jednak jest ono po to aby radzić sobie z frustracjami etc.:) Trzymaj się cieplutko. Nie ma lepszych dni bez tych gorszych niestety.
 
Kamisiu - jesteś naszym wzorem, trzymaj się dziewczyno. Na nas zawsze możesz liczyć. Dobrze, że nam napisałaś... Oczyść się i sruuu - do boju!
A z okazji rocznicy, życzę Wam szczerej, wiecznej miłości, szacunku, czułości i żeby Wasze marzenie wkrótce się spełniło ;)
 
reklama
Mnie tez m wku...
a nie zdarza mu sie to czesto..

No i dziewczynki dzis mija pol roku bez papieroska:-D jestem taaaaaka z siebie dumna bo bylam strasznym nalogiem i nigdy nie sadzilam ze tyle wytrzymam:-) pewno jeszcze wiele pokus i prob przedemna ale musze dac rade:-) a jak dozyje 70 to zaczne znowu jarac:-D
 
Do góry