reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dream po 1 iui to troche za szybko na AŻ takie kroki ,spokojnie macie czas.Ja miałam 5 iui z czego 3 sie udały,co prawda nie do końca ale coś tam zaskoczyło,to też jest loteria tak jak i przy naturalnym podejsciu. Teraz dopiero po tylu podejściach startuje z in vitro,po pierwszym razie nie ma co oczekiwać cudów :)
Głowa do góry,wezcie sie w garść i do boju :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny co myślicie o IUI z AID? M mnie zszokował bo mi to zapronował (z desperacji widząc moje załamanie-bo normalnie jest zazdrosny jak porozmawiam z jakimś mężczyzną), dla mnie to jest nie do przyjęcia...wiem, że M też tego nie chce tylko ze wzg na mnie

dream zgadzam się z dziewczynami. dużo za szybko na takie kroki.
na naszym przykładzie powiem ci, że my się zdecydowaliśmy po 3 nieudanym ivf na nasienie dawcy i w 4 próbie dwie z pobranych komórek były tym nasieniem zapłodnione, ale było to też w celu sprawdzenia co sie zadzieje. i lipa nie udało się. mieliśmy też AZ i nie udało się. przy 6 procedurze udało się uzyskać 7 blastek z moich komórek i nasienia mojego męża. maluszek 100% nasz.
także ochłońcie chwilkę (choć wiem jakie to trudne) i jeszcze raz spróbujcie :) pewnie że nie masz siły. takie niepowodzenie to jak cios w tył głowy. ale nie można się poddawać.

kath Ty już masz jakieś wiadomości? czy to dziś wizyta?

beti wróciliście już z urlopu?
 
dream zgadzam się z dziewczynami. dużo za szybko na takie kroki.
na naszym przykładzie powiem ci, że my się zdecydowaliśmy po 3 nieudanym ivf na nasienie dawcy i w 4 próbie dwie z pobranych komórek były tym nasieniem zapłodnione, ale było to też w celu sprawdzenia co sie zadzieje. i lipa nie udało się. mieliśmy też AZ i nie udało się. przy 6 procedurze udało się uzyskać 7 blastek z moich komórek i nasienia mojego męża. maluszek 100% nasz.
także ochłońcie chwilkę (choć wiem jakie to trudne) i jeszcze raz spróbujcie :) pewnie że nie masz siły. takie niepowodzenie to jak cios w tył głowy. ale nie można się poddawać.

kath Ty już masz jakieś wiadomości? czy to dziś wizyta?

beti wróciliście już z urlopu?
Tak wizyta dzus ale dopiero na 18.30...pewnie i tak bedzie opoznienie...oczywiscie dam znac...boje sie czy bedzie dobrze...
 
reklama
dream zgadzam się z dziewczynami. dużo za szybko na takie kroki.
na naszym przykładzie powiem ci, że my się zdecydowaliśmy po 3 nieudanym ivf na nasienie dawcy i w 4 próbie dwie z pobranych komórek były tym nasieniem zapłodnione, ale było to też w celu sprawdzenia co sie zadzieje. i lipa nie udało się. mieliśmy też AZ i nie udało się. przy 6 procedurze udało się uzyskać 7 blastek z moich komórek i nasienia mojego męża. maluszek 100% nasz.
także ochłońcie chwilkę (choć wiem jakie to trudne) i jeszcze raz spróbujcie :) pewnie że nie masz siły. takie niepowodzenie to jak cios w tył głowy. ale nie można się poddawać.

kath Ty już masz jakieś wiadomości? czy to dziś wizyta?

beti wróciliście już z urlopu?
dzięki Madzia
 
Do góry