reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Jajko piękne endo tez piękne [emoji6] ja w środę miałam 11 mm endo a jako 17 w sobotę iui i było już na pękniętym [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

26 - Candygirl600 - IUI
28 - Iinni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej, jakas taka cisza nam na forum nastała ;) @Ewcikkizia jakie z Ciebie piękne dziewczę :) dopiero zdjęcie zobaczyłam no cud malina :D

@linni jakieś przeczucia? objawy? za 3 dni betujesz :)
Ja się czuję tak sobie, od iui mam pobolewnia podbrzusza ale nie cały czas tak najczęściej wieczorem i późnym popołudniem, oczywiście biorę no-spę, dzwoniłam do gina, powiedział, że jak będą się nasilać, mam przyjść, zapisze mi relanium i no-spe 3x1 :) Oprócz bóli nic...w sumie dzisiaj od rana kołuje mi sie trochę w głowie, ale to ciśnienie, mierzyłam sobie rano i mam dość niskie bo 110/68 :D książkowe nie jest, więc to powód moich kołowań. @nuna85 jak się czujesz kochana? Byłaś u gina?
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

26 - Candygirl600 - IUI
28 - Iinni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej, jakas taka cisza nam na forum nastała ;) @Ewcikkizia jakie z Ciebie piękne dziewczę :) dopiero zdjęcie zobaczyłam no cud malina :D

@linni jakieś przeczucia? objawy? za 3 dni betujesz :)
Ja się czuję tak sobie, od iui mam pobolewnia podbrzusza ale nie cały czas tak najczęściej wieczorem i późnym popołudniem, oczywiście biorę no-spę, dzwoniłam do gina, powiedział, że jak będą się nasilać, mam przyjść, zapisze mi relanium i no-spe 3x1 :) Oprócz bóli nic...w sumie dzisiaj od rana kołuje mi sie trochę w głowie, ale to ciśnienie, mierzyłam sobie rano i mam dość niskie bo 110/68 :D książkowe nie jest, więc to powód moich kołowań. @nuna85 jak się czujesz kochana? Byłaś u gina?


Hej:) Powiem szczerze ze nic nie czuje, zadnych zmian. Nic mnie nie boli, piersi tez w normie jak zawsze wiec nie nastawiam sie ze sie uda. Jak czytam tutaj i na innych forach to dziewczyny pisza ze brzuch pobolewa itd a u mnie kompletnie nic. Wiec troche sie martwie, ale kazdy organizm jest inny wiec zobaczymy. Coraz blizej terminu HCG a ja coraz bardziej zaczynam sie bac isc na krew, od 3 lat co miesiac zawód :( Boje sie ze i tym razem tez tak bedzie, dopiero pierwsze IUI wiec za pieknie pewnie by bylo gdyby sie udalo choc mala nadzieja jest :)
 
Hej:) Powiem szczerze ze nic nie czuje, zadnych zmian. Nic mnie nie boli, piersi tez w normie jak zawsze wiec nie nastawiam sie ze sie uda. Jak czytam tutaj i na innych forach to dziewczyny pisza ze brzuch pobolewa itd a u mnie kompletnie nic. Wiec troche sie martwie, ale kazdy organizm jest inny wiec zobaczymy. Coraz blizej terminu HCG a ja coraz bardziej zaczynam sie bac isc na krew, od 3 lat co miesiac zawód :( Boje sie ze i tym razem tez tak bedzie, dopiero pierwsze IUI wiec za pieknie pewnie by bylo gdyby sie udalo choc mala nadzieja jest :)

Brak objawów to tez dobry objaw [emoji16]nie ma co przesadzać i nie mów bo są tu takie co za 1-szyn razem załapało wiec wszystko jest możliwe i piękne [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

26 - Candygirl600 - IUI
28 - Iinni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej, jakas taka cisza nam na forum nastała ;) @Ewcikkizia jakie z Ciebie piękne dziewczę :) dopiero zdjęcie zobaczyłam no cud malina :D

@linni jakieś przeczucia? objawy? za 3 dni betujesz :)
Ja się czuję tak sobie, od iui mam pobolewnia podbrzusza ale nie cały czas tak najczęściej wieczorem i późnym popołudniem, oczywiście biorę no-spę, dzwoniłam do gina, powiedział, że jak będą się nasilać, mam przyjść, zapisze mi relanium i no-spe 3x1 :) Oprócz bóli nic...w sumie dzisiaj od rana kołuje mi sie trochę w głowie, ale to ciśnienie, mierzyłam sobie rano i mam dość niskie bo 110/68 :D książkowe nie jest, więc to powód moich kołowań. @nuna85 jak się czujesz kochana? Byłaś u gina?
Dziękować za taki komplement. [emoji16]
Co do bólu brzucha to mnie tez bolal po samej iui az po dzień dzisiejszy. Teraz moze troszke mniej choc np dzis w nocy to mnie obudzil. [emoji4]
Poki co czekam na wizyte i z dnia na dzien sie coraz bardziej denerwuje.
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki nie.wolno sie poddawać.
Jak na wizycie wyjdzie wszystko ok to będę żywym przykładem że warto wierzyć do końca i marzenia się spełniają. [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hejka ja wczoraj wróciłam ze szpitala też mnie bolał brzuch ale tak za mocno jak na okres a w czwartek był już coraz bardziej poszłam do gina i co zapalenie jajowodów i jajników a już myślałam że może naturalnie się udało a tu taka lipa choć mam nadzieję bo to różnie bywa i chyba pójdę na bete około 04.08 albo poczekam na okres powinien być 05.08
 
Do góry