reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Byłam dziś na kontroli, endometrium cienkie a jajniki bez dużych pęcherzyków. Zaczynamy stymulacje- 62,5j a na drugi dzień 75j zobaczymy jak teraz zareaguje. Okres niby się rozkręcił ale i tak nie jest taki jak zawsze.

Za tydzień monitoring [emoji5]
 
reklama
A nie czujesz jeszcze ruchów dzidzi? Niestety teraz taka pogoda jeszcze, że duszno bywa i do zasłabniecia nie daleko. Uważaj na siebie, a swoją drogą to już mogli w tym szpitalu zbadać, co za ludzie, nie rozumiem tego [emoji53] z dzidzią napewno wszystko dobrze, nie martw się [emoji8]

Czuje juz od pewnego czasu takie delikatne ruchy jest to super nie do opisania ale super tak czuć malucha☺
Tez mnie właśnie wkurzyli ze nie sprawdzili czy maluch ok. Na szczęście brzuch ani twardy się nie robił ani nie bolał. Najgorsze było to ze po upadku mały przestał się wiercic tak się bałam ale w nocy delikatnie zaczął się kręcić. I teraz już codziennie się wierci na szczęście ale już doczekać się nie moge dziś do 15 aż lekarz potwierdzi ze wszystko dobrze ☺ od teraz dużo bardziej uważam żeby tylko znów nie zasłabnac.
 
Okres powinien być wczoraj. Ból brzucha co jakiś czas. Samopoczucie fatalne. Test negatywny. Zero czegokolwiek. Odstawiam luteinę bo to pewnie przez nią opóźnienie.
 
Okres powinien być wczoraj. Ból brzucha co jakiś czas. Samopoczucie fatalne. Test negatywny. Zero czegokolwiek. Odstawiam luteinę bo to pewnie przez nią opóźnienie.
Uśmiechnij się kochana :) jak Tobie brakuje codziennej radości... Słoneczko jedź na wakacje odpocznij... i na chwilę zapomnij o świecie :)
 
Łatwo Ci powiedzieć. Będąc w ciąży też bym miała radość. Ty się cieszyłaś w mojej sytuacji? Na wakacjach już byłam.
 
reklama
Do góry