reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny, jak u was z kwota za całą procedurę in vitro? Macie jakieś info? Dzisiaj byłam u mojego gin na monitoringu przed 3iui i tak dopytalam go co nie co. On liczy że za trzy tyg będzie ciąża ale ja póki co średnio to widzę. Mój mąż też wierzy że się uda, dobrze że tak mnie wspiera bo bym psychicznie się skończyła 🤯 dzisiaj jeden 13, drobnica 10 ale to dopiero 6 dzień cyklu :)
 
reklama
Dziewczyny, jak u was z kwota za całą procedurę in vitro? Macie jakieś info? Dzisiaj byłam u mojego gin na monitoringu przed 3iui i tak dopytalam go co nie co. On liczy że za trzy tyg będzie ciąża ale ja póki co średnio to widzę. Mój mąż też wierzy że się uda, dobrze że tak mnie wspiera bo bym psychicznie się skończyła 🤯 dzisiaj jeden 13, drobnica 10 ale to dopiero 6 dzień cyklu :)
Wszystko zalezy ale 10 tys to tak średnio. A ja bym nawet powiedziała że miedzy 8-15 tysięcy. Wszystko zależy od kliniki, badan,sposobu zapłodnienia i innych sposobow wspomagania zagniezdzenia czyli nacinanie otoczki, klej itd
 
Wszystko zalezy ale 10 tys to tak średnio. A ja bym nawet powiedziała że miedzy 8-15 tysięcy. Wszystko zależy od kliniki, badan,sposobu zapłodnienia i innych sposobow wspomagania zagniezdzenia czyli nacinanie otoczki, klej itd
No u mnie też wyliczył mniej więcej 10tys.
 
U mnie między 10-12tys
Dziewczyny, jak u was z kwota za całą procedurę in vitro? Macie jakieś info? Dzisiaj byłam u mojego gin na monitoringu przed 3iui i tak dopytalam go co nie co. On liczy że za trzy tyg będzie ciąża ale ja póki co średnio to widzę. Mój mąż też wierzy że się uda, dobrze że tak mnie wspiera bo bym psychicznie się skończyła [emoji2962] dzisiaj jeden 13, drobnica 10 ale to dopiero 6 dzień cyklu :)
 
reklama
Dziewczyny, wyprzedzając prośbę lekarza zleciliśmy z mężem dzisiaj badanie kariotypu. Zanim dojdzie do in vitro wolę mieć pewność, że brak ciąży nie wynika z jakiś wad genetycznych :( któraś z Was już może robiła?
 
Do góry