reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Wakacje bardzo dobrze to ujelas. Robię sobie dłuższe wakacje i nie będę się zadręczać niczym.
Nie mam zamiaru was zostawiac bo stalyscie mi się bardzo bliskie. Tylko z wami mogę szczerze pogadać o tym co mnie boli i każda z was to zrozumie wesprze i doradzi i to samo ja zrobię dla was. Nie wyobrażam sobie dnia żeby nie zobaczyć co u was słychać. I cieszę się równie mocno z waszych szczęść i równie mocno przeżywam kolejne porazki.
Trzymajmy się razem a będzie dobrze.

@kolor nadzieji rozumiem Twoją decyzję :* Łatwo wpaść w pułapkę ze staraniami i układać całe życie tylko pod to co nie wiadome... Taka przerwa czasem robi bardzo dobrze i miewa zaskakujące efekty ;) Mi też jakoś ulżyło jak odwoływałam 3 IUI ze względu na wirusa, poczułam takie "wakacje", wina się napiłam i starałam bez spiny. Cieszę się, że mimo wszystko będziesz tu do nas zaglądała :)
 
reklama
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Kochana jesteś bardzo mądra [emoji7] Potrzebujesz przerwy ... wiesz co czujesz i co podpowiada serce...Każdy ma prawo powiedzieć pass . Nawet twarde babki i fighterki [emoji173]
wiek...po co ta presja ? Wiele przypadków pokazało, że wiek swoje a natura/in vitro swoje [emoji846] koleżanka z pracy po 40tce. In vitro , ma slicznego synka.

Nasze spotkanie jak najbardziej aktualne. Czekam na pogaduchy[emoji846]
 
Hej, od 13 dni jestem stymulowana puregonem, pierw 5 dni po 75 a później po 100, dzisiaj byłam na USG ale niestety nie u swojego ginekologa bo on jest teraz niedostępny, po tylu dniach mam 3 pęcherzyki 10,10,12 mm, i mam brać dalej puregon i teraz pytanie kiedy mogę spodziewać się owulacji? Czy przy takim wolnym tempie w ogóle jest szansa na owulacje? Kiedy powinnam mieć kolejne usg, lekarz uznał ze skoro nie jestem jego pacjentka to nie udzieli za dużo informacji.
 
Hej, od 13 dni jestem stymulowana puregonem, pierw 5 dni po 75 a później po 100, dzisiaj byłam na USG ale niestety nie u swojego ginekologa bo on jest teraz niedostępny, po tylu dniach mam 3 pęcherzyki 10,10,12 mm, i mam brać dalej puregon i teraz pytanie kiedy mogę spodziewać się owulacji? Czy przy takim wolnym tempie w ogóle jest szansa na owulacje? Kiedy powinnam mieć kolejne usg, lekarz uznał ze skoro nie jestem jego pacjentka to nie udzieli za dużo informacji.
A masz możliwość zadzwonienia/napisania do swojego ginekologa?
Nie pomożemy Ci przez Internet, żadna z nas nie jest lekarką.
 
Hej, od 13 dni jestem stymulowana puregonem, pierw 5 dni po 75 a później po 100, dzisiaj byłam na USG ale niestety nie u swojego ginekologa bo on jest teraz niedostępny, po tylu dniach mam 3 pęcherzyki 10,10,12 mm, i mam brać dalej puregon i teraz pytanie kiedy mogę spodziewać się owulacji? Czy przy takim wolnym tempie w ogóle jest szansa na owulacje? Kiedy powinnam mieć kolejne usg, lekarz uznał ze skoro nie jestem jego pacjentka to nie udzieli za dużo informacji.
Ogólnie uważam, ze masz za mała dawke puregonu bo wolno rosną pecherzyki a już długo trwa stymulacja. Owulka powinna wypaść ok 20 dni brania zastrzyków tak średnio licząc. Prawda jest taka że tylko usg przedstawi sytuacje faktyczna i badanie estradiolu. Jakie masz grube endometrium?
 
Ogólnie uważam, ze masz za mała dawke puregonu bo wolno rosną pecherzyki a już długo trwa stymulacja. Owulka powinna wypaść ok 20 dni brania zastrzyków tak średnio licząc. Prawda jest taka że tylko usg przedstawi sytuacje faktyczna i badanie estradiolu. Jakie masz grube endometrium?
Ja dzisiaj wzięłam 13 dzień zastrzyk więc do 20 może się uda z owulacja, endometrum 9 cm, jakby licząc że rośnie pęcherzyk 2 mm na dobę to za 4 dni będzie 20
 
reklama
Hej, od 13 dni jestem stymulowana puregonem, pierw 5 dni po 75 a później po 100, dzisiaj byłam na USG ale niestety nie u swojego ginekologa bo on jest teraz niedostępny, po tylu dniach mam 3 pęcherzyki 10,10,12 mm, i mam brać dalej puregon i teraz pytanie kiedy mogę spodziewać się owulacji? Czy przy takim wolnym tempie w ogóle jest szansa na owulacje? Kiedy powinnam mieć kolejne usg, lekarz uznał ze skoro nie jestem jego pacjentka to nie udzieli za dużo informacji.
Średnio pęcherzyki rosną 2 mm na dobę. Ja inseminacje miała przy pęcherzyka h 21 23 25. Więc najlepiej byłoby iść na usg za 2 max 3 dni bo jesteś stymulowana i mogą rosnąć szybciej.
 
Do góry