reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
AsiaaaK przykro mi, że nie wyszło, ale dobrze że masz plan i zaraz będziesz go wdrażać 💪
@ nie przyszła, dziwne! Wiem, że jeden dzień spóźnienia to nic wielkiego, poza tym miałam niezwykle stresujący miesiąc i odstawiłam steryd... strasznie się boję jutrzejszego testowania. To opóźnienie narobiło mi nadziei (przy cyklach stymulowanych ani razu mi się nie zdarzyło, kalendarz mogłabym od cyklu ustalać)...
To ja mocno trzymam kciuki by się udało. A tobie @AsiaaaK mam nadzieję że uda się pierwsze invitro.
 
reklama
Kochane! Beta 381.1 😍
Nie wierzę w to co się dzieję... Wydawało mi się, że naturalnie nie mamy szans. Przy ostatniej IUI okazało się, że plemniki są bardzo słabe, poza tym miałam IUI na 3 pięknych pęcherzykach i nic. A tu... tylko zwykłe starania naturalne!

W ogóle miałam w tym cyklu pewne nietypowe objawy: lekki, lejący się katar bez innych dolegliwości, zawroty głowy, szybko się męczyłam i piersi mnie bardzo późno zaczęły boleć i nie spuchły. Ale wiecie... co miesiąc szukałam sobie objawów, więc i tym razem nie przywiązywałam się do tej myśli.
 
Piękna beta gratuluję i życzę żeby do samego końca wszystko było dobrze. [emoji8]
Tak właśnie jest że najlepiej nie planować i się uda[emoji16][emoji188]
Kochane! Beta 381.1 [emoji7]
Nie wierzę w to co się dzieję... Wydawało mi się, że naturalnie nie mamy szans. Przy ostatniej IUI okazało się, że plemniki są bardzo słabe, poza tym miałam IUI na 3 pięknych pęcherzykach i nic. A tu... tylko zwykłe starania naturalne!

W ogóle miałam w tym cyklu pewne nietypowe objawy: lekki, lejący się katar bez innych dolegliwości, zawroty głowy, szybko się męczyłam i piersi mnie bardzo późno zaczęły boleć i nie spuchły. Ale wiecie... co miesiąc szukałam sobie objawów, więc i tym razem nie przywiązywałam się do tej myśli.
 
Kochane! Beta 381.1 😍
Nie wierzę w to co się dzieję... Wydawało mi się, że naturalnie nie mamy szans. Przy ostatniej IUI okazało się, że plemniki są bardzo słabe, poza tym miałam IUI na 3 pięknych pęcherzykach i nic. A tu... tylko zwykłe starania naturalne!

W ogóle miałam w tym cyklu pewne nietypowe objawy: lekki, lejący się katar bez innych dolegliwości, zawroty głowy, szybko się męczyłam i piersi mnie bardzo późno zaczęły boleć i nie spuchły. Ale wiecie... co miesiąc szukałam sobie objawów, więc i tym razem nie przywiązywałam się do tej myśli.
Teraz ważny przyrost po 2 dobach, powtórz w sobotę, trzymam kciuki ✊🏻✊🏻
 
reklama
Kochane! Beta 381.1 😍
Nie wierzę w to co się dzieję... Wydawało mi się, że naturalnie nie mamy szans. Przy ostatniej IUI okazało się, że plemniki są bardzo słabe, poza tym miałam IUI na 3 pięknych pęcherzykach i nic. A tu... tylko zwykłe starania naturalne!

W ogóle miałam w tym cyklu pewne nietypowe objawy: lekki, lejący się katar bez innych dolegliwości, zawroty głowy, szybko się męczyłam i piersi mnie bardzo późno zaczęły boleć i nie spuchły. Ale wiecie... co miesiąc szukałam sobie objawów, więc i tym razem nie przywiązywałam się do tej myśli.
Gratuluje. Piękna Beta🥰😘Cudny prezent na świeta😘😘teraz tylko oby przyrost był jak należy.
 
Do góry