reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witaj wśród nas i rozgosc się ale oby nie na długo[emoji6]
Cześć dziewczyny

Podczytuje Was od dłuższego czasu i właściwie dzięki Wam zaczęłam myśleć o inseminacji. Wcześniej nie wiedziałam co do jest i jak się za to zabrać. Można tu znaleźć wiele ciekawych historii i dużo się dowiedzieć. Postanowiłam dołączyć do Was właśnie dziś, ponieważ dzisiaj zapisałam się na monitoring przed pierwszą inseminacją [emoji846] Jest to dla mnie duży krok do przodu. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej denerwuję. Gratuluję wszystkim, którym walka o pierwszą dzidzię się udała [emoji847] Za pozostałe trzymam mocno kciuki!!! [emoji110][emoji110][emoji110]
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny

Podczytuje Was od dłuższego czasu i właściwie dzięki Wam zaczęłam myśleć o inseminacji. Wcześniej nie wiedziałam co do jest i jak się za to zabrać. Można tu znaleźć wiele ciekawych historii i dużo się dowiedzieć. Postanowiłam dołączyć do Was właśnie dziś, ponieważ dzisiaj zapisałam się na monitoring przed pierwszą inseminacją 🙂 Jest to dla mnie duży krok do przodu. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej denerwuję. Gratuluję wszystkim, którym walka o pierwszą dzidzię się udała 🤗 Za pozostałe trzymam mocno kciuki!!! ✊✊✊
Pozdrawiam
Witaj. I trzymam mocno kciuki 👊👊👊👊
 
Witaj wśród nas i rozgosc się ale oby nie na długo[emoji6]
Hej Kochana. Co u Ciebie? Mam nadzieję że nasza kawa już tuż tuż...
Dziś próbowałam dostać się do lekarza z polecenia ...ale przez covid ograniczyli ilosc, zapisy online, system zawieszal sie ...porażka. Dziś jakoś mi smutno. Dzień matki ... chciałabym świętować.
Jutro mam urodziny. Jakoś zaczyna mnie ten dzień przerażać. Kolejny rok na garbie. ;-).
 
Hej Kochana. Co u Ciebie? Mam nadzieję że nasza kawa już tuż tuż...
Dziś próbowałam dostać się do lekarza z polecenia ...ale przez covid ograniczyli ilosc, zapisy online, system zawieszal sie ...porażka. Dziś jakoś mi smutno. Dzień matki ... chciałabym świętować.
Jutro mam urodziny. Jakoś zaczyna mnie ten dzień przerażać. Kolejny rok na garbie. ;-).
Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin🍰🎁🥂. I oby najważniejsze Marzenie się spełniło. Buziaki🥰 😘
 
Hej no u mnie to tak sobie[emoji846] oczekuje na nadejście @ i może w czerwcu umowie się do W. na wizytę niech może nas pcha dalej o ile już przyjmuje normalne (nie ciężarne) pacjentki. Ja też mam nadzieję że kawka już niedługo[emoji4] No właśnie z tymi wizytami to narazie w małych ilościach przyjmują i ciężko się dostać. Mi też smutno, w każdym roku w tym dniu mi jakoś bardziej smutno niż zawsze.
Ale dziś jest nowy dzień[emoji6]

[emoji323]TWOJ DZIEN[emoji322]

Więc kochana życzę ci wszystkiego co najlepsze dużo [emoji3508] i bardzo dużo [emoji16] i przede wszystkim ogromnie dużo [emoji123] żeby przezwyciężać [emoji17] i nosić głowę wysoko [emoji2] i się nigdy nie poddawać[emoji110] a marzenie się samo spełni [emoji188][emoji8].

[emoji322][emoji3508][emoji256][emoji253][emoji512][emoji8][emoji324][emoji817][emoji484][emoji3590][emoji188][emoji323]

Hej Kochana. Co u Ciebie? Mam nadzieję że nasza kawa już tuż tuż...
Dziś próbowałam dostać się do lekarza z polecenia ...ale przez covid ograniczyli ilosc, zapisy online, system zawieszal sie ...porażka. Dziś jakoś mi smutno. Dzień matki ... chciałabym świętować.
Jutro mam urodziny. Jakoś zaczyna mnie ten dzień przerażać. Kolejny rok na garbie. ;-).
 
Hej no u mnie to tak sobie[emoji846] oczekuje na nadejście @ i może w czerwcu umowie się do W. na wizytę niech może nas pcha dalej o ile już przyjmuje normalne (nie ciężarne) pacjentki. Ja też mam nadzieję że kawka już niedługo[emoji4] No właśnie z tymi wizytami to narazie w małych ilościach przyjmują i ciężko się dostać. Mi też smutno, w każdym roku w tym dniu mi jakoś bardziej smutno niż zawsze.
Ale dziś jest nowy dzień[emoji6]

[emoji323]TWOJ DZIEN[emoji322]

Więc kochana życzę ci wszystkiego co najlepsze dużo [emoji3508] i bardzo dużo [emoji16] i przede wszystkim ogromnie dużo [emoji123] żeby przezwyciężać [emoji17] i nosić głowę wysoko [emoji2] i się nigdy nie poddawać[emoji110] a marzenie się samo spełni [emoji188][emoji8].

[emoji322][emoji3508][emoji256][emoji253][emoji512][emoji8][emoji324][emoji817][emoji484][emoji3590][emoji188][emoji323]
Dziękuję Kochana za pamięć i śliczne życzenia :-)
🌻🌻🌻🌻
 
Dziewczyny! Macie bogatsze doświadczenie w wielu tematach. Mam pytanie. Jak wspominałam jestem po pierwszej inseminacji 11.05. Nieudana, tak sadzę bo testy negatywne, mam @. No i tu jest problem. @ mniej obfity niż zawsze...na dodatek o dziwnym, nieprzyjemnym zapachu. Temperatura w dniu miesiączki spadła, ale teraz jak w ciągu dnia ad hoc sobie zbadam to powyżej 37,2. Myślicie, że to ciąża biochemiczna, która się teraz oczyszcza i stąd ten zapach?
 
Ja po wszystkich 3 iui mialam mniej obfite @ i trwały o połowę krócej niż zawsze. To chyba dlatego że brałam leki. Ale jeśli chodzi o zapach to nie miałam takiego przypadku i temp też niestety nie mierze.
Dziewczyny! Macie bogatsze doświadczenie w wielu tematach. Mam pytanie. Jak wspominałam jestem po pierwszej inseminacji 11.05. Nieudana, tak sadzę bo testy negatywne, mam @. No i tu jest problem. @ mniej obfity niż zawsze...na dodatek o dziwnym, nieprzyjemnym zapachu. Temperatura w dniu miesiączki spadła, ale teraz jak w ciągu dnia ad hoc sobie zbadam to powyżej 37,2. Myślicie, że to ciąża biochemiczna, która się teraz oczyszcza i stąd ten zapach?
 
reklama
Dziewczyny! Macie bogatsze doświadczenie w wielu tematach. Mam pytanie. Jak wspominałam jestem po pierwszej inseminacji 11.05. Nieudana, tak sadzę bo testy negatywne, mam @. No i tu jest problem. @ mniej obfity niż zawsze...na dodatek o dziwnym, nieprzyjemnym zapachu. Temperatura w dniu miesiączki spadła, ale teraz jak w ciągu dnia ad hoc sobie zbadam to powyżej 37,2. Myślicie, że to ciąża biochemiczna, która się teraz oczyszcza i stąd ten zapach?
Koniecznie zrób betę.
 
Do góry