reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej, byłam na kontroli i jajniki już wracają do siebie, są jeszcze powiakszone, ale mniej, na wizycie ginekolog zaczęła się obawiać o ciąże pozamaciczna, ale na szczęście no i nieszczęście beta ujemna. Trochę szkoda, ale wole to niż pozamaciczna
 
reklama
Szkoda że się nie udało ale masz rację lepiej tak niż jakby miało się okazać że to pozamaciczna. Wracaj do pełni zdrowia i działaj dalej[emoji6][emoji110]
Hej, byłam na kontroli i jajniki już wracają do siebie, są jeszcze powiakszone, ale mniej, na wizycie ginekolog zaczęła się obawiać o ciąże pozamaciczna, ale na szczęście no i nieszczęście beta ujemna. Trochę szkoda, ale wole to niż pozamaciczna
 
Hej, byłam na kontroli i jajniki już wracają do siebie, są jeszcze powiakszone, ale mniej, na wizycie ginekolog zaczęła się obawiać o ciąże pozamaciczna, ale na szczęście no i nieszczęście beta ujemna. Trochę szkoda, ale wole to niż pozamaciczna
Dokładnie. Jakie dalsze plany?
 
Dziewczyny wiem, że to za wcześnie (dopiero 7 dni po inseminacji), ale z czystej ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest bardzo blada druga kreska ??? Test oczywiście powtórzę razem z betą, ale może to dobry znak. Uspokujcie mnie bo znowu się nakręciłam...
 

Załączniki

  • 7FE69730-A25E-432F-B3F5-7554CE18DA0F.jpeg
    7FE69730-A25E-432F-B3F5-7554CE18DA0F.jpeg
    169 KB · Wyświetleń: 45
Dziewczyny wiem, że to za wcześnie (dopiero 7 dni po inseminacji), ale z czystej ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest bardzo blada druga kreska ??? Test oczywiście powtórzę razem z betą, ale może to dobry znak. Uspokujcie mnie bo znowu się nakręciłam...
Moze być za wcześnie ;/ oby nie. Jaki lek na pęknięcie brałaś ??
 
Dziewczyny wiem, że to za wcześnie (dopiero 7 dni po inseminacji), ale z czystej ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest bardzo blada druga kreska ??? Test oczywiście powtórzę razem z betą, ale może to dobry znak. Uspokujcie mnie bo znowu się nakręciłam...
Niestety taka kreska to jeszcze pozostałość po zastrzyku
 
Widać cień bo może się utrzymywać lek ale mocno trzymam kciuki żeby za kilka dni pojawiła się mocna druga kreska[emoji110][emoji6]
Dziewczyny wiem, że to za wcześnie (dopiero 7 dni po inseminacji), ale z czystej ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest bardzo blada druga kreska ??? Test oczywiście powtórzę razem z betą, ale może to dobry znak. Uspokujcie mnie bo znowu się nakręciłam...
 
reklama
Do góry