reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
A ja mam pytanie odnośnie śluzu... Bo ja już nie pamiętam jak to było w czerwcu...
W dniu inseminacji miałam dużo takiego galaretowatego śluzu, przezroczystego... Teraz z dnia na dzień mam go coraz mniej i zaczyna się bardziej biały robić... Jak to u was wyglądało?
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Dziś odczuwam lekki ból w podbrzuszu jak na miesiączkę. Jestem 9 dzień po inseminacji i wiem że to może być zwiastun zagnieżdża się zarodka, i tego się trzymam póki co 😉🙂 moje pytanie, jak długo trwał u was taki ból?
Ja od kilku dni juz co jakiś czas odczuwam ból w podbrzuszu, właśnie taki jak na miesiączkę... tylko, ze ja jakoś ostatnio pesymistycznie sie nastawiam i odbieram to jako zwiastun zbliżającego sie okresu (choć podobno, to wcale nie wyklucza ciąży, bo na początku ciąży macica sie rozpulchnia i rozciąga i to jest przyczyną bólu 🙂). Trzymaj sie tej wersji! 😁😎
 
A ja mam pytanie odnośnie śluzu... Bo ja już nie pamiętam jak to było w czerwcu...
W dniu inseminacji miałam dużo takiego galaretowatego śluzu, przezroczystego... Teraz z dnia na dzień mam go coraz mniej i zaczyna się bardziej biały robić... Jak to u was wyglądało?
Bardzo podobnie miałam, i bodajże tak jest „książkowo” 🤔😉
 
Bardzo podobnie miałam, i bodajże tak jest „książkowo” 🤔😉
Obys miała rację 🥰 nastawienie z dnia na dzień mi się polepsza i w sumie tak sobie myślę... 2.5mln to wcale nie tak mało 😁 i może akurat... Dziś ogólnie lepiej się czuje i ciągle coś jem 😂 już jadłam kanapki na śniadanie, później tosty bo była glodna, później jeszcze paczka, kawałek ciasta i cały czas orzechy laskowe i się zastanawiam czy zjeść już pomidorowke czy czekać na męża 😂😂😂😂
 
Obys miała rację 🥰 nastawienie z dnia na dzień mi się polepsza i w sumie tak sobie myślę... 2.5mln to wcale nie tak mało 😁 i może akurat... Dziś ogólnie lepiej się czuje i ciągle coś jem 😂 już jadłam kanapki na śniadanie, później tosty bo była glodna, później jeszcze paczka, kawałek ciasta i cały czas orzechy laskowe i się zastanawiam czy zjeść już pomidorowke czy czekać na męża 😂😂😂😂
Zawsze możesz zjeść dwie porcje! 😅🤣🤓
2,5mln to bardzo dużo, szczególnie gdy wiesz, ze z całej tej ekipy potrzeba tylko 1 sprytnego gladiatorka! ☝🏻🤷‍♀️😉
 
Hahaha w sumie w tej pierwszej ciąży nie chciało mi się w ogóle jeść i przez 2 miesiące schudłam 4kg xD ale spokojnie... Już wróciło 😂 na słodkie nie mogłam patrzeć a jak wróciłam że szpitala po zabiegu łyżeczkowania to jadłam kanapki z nutella i popijałam cola 😂 więc dziwneby było gdyby nie wróciło 😂 jeszcze 12 dni 🥰
 
Ale czy ten bol masz ciągły czy tylko chwilami coś odczuwasz? Ja miałam ból ale on u mnie zdarzał się codziennie i trwał 2sek i koniec. Następny dzień tak samo... przez 2 miesiące miałam tak... Lekarz mi mówił że to nie jest normalne... ☹
Mialam lekki ból trwający mniej więcej 10 minut. Teraz jest ok.
 
Ja od kilku dni juz co jakiś czas odczuwam ból w podbrzuszu, właśnie taki jak na miesiączkę... tylko, ze ja jakoś ostatnio pesymistycznie sie nastawiam i odbieram to jako zwiastun zbliżającego sie okresu (choć podobno, to wcale nie wyklucza ciąży, bo na początku ciąży macica sie rozpulchnia i rozciąga i to jest przyczyną bólu 🙂). Trzymaj sie tej wersji! 😁😎
Ja się tylko tej wersji trzymam 😉👍
 
reklama
A ja mam pytanie odnośnie śluzu... Bo ja już nie pamiętam jak to było w czerwcu...
W dniu inseminacji miałam dużo takiego galaretowatego śluzu, przezroczystego... Teraz z dnia na dzień mam go coraz mniej i zaczyna się bardziej biały robić... Jak to u was wyglądało?
U mnie pojawił się bialy śluz przez dwa dni na około tydzień po inseminacji
 
Do góry