reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
U mnie jednak butelka wina 😟 Ale nic....nie martwimy się, nie płaczemy. Po 2 inseminacji odpuszczam. Nie myślę o ciąży, nie liczę dni, nic nie planuje, płodne dni, niepłodne.
Postanowiliśmy z mężem, że teraz tylko inv. Podejście za jakieś pół roku.
Tak więc Kochane mam nadzieję, że większość z Was a najlepiej wszystkie, do tego czasu zmienia forum na "jestem szczesliwa mamą" ☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Buziaczki.....
Super pozytywne podejście ☺️ Trzymam kciuki ✊✊
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Pozdrawiam z podkarpackiego 😊 weekend rekreacyjno-relaksacyjny uskuteczniamy. Kolejny zamek do kolekcji tym razem Krasiczyn, a u mnie dziś normalna owulka więc jest dobrze. Chcialam Wam zdj wrzucić ale za duży format 🤔
Już pewnie po fakcie, ale miłego wypadu i pięknie naładowanych bateryjek 😘
 
Do góry