reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Część dziewczyny;) byłam wywolywana, więc się melduje:) cały czas Was czytam, ale nie miałam weny do pisania. U nas dobrze, rosniemy i w środę mamy wizytę. Poza tym bardzo aktywny czas, bo koniec szkoły (rozdalam świadectwa mojej klasie) i koniec studiów (wreszcie),więc od soboety do środy siedzę na uczelni:/ a gorąco tam jak w piekle, straszne te mury!

Marzeń, Jeszce chwilą i zasluzone wakacje i wolne. Wierzę, że ten czas przyniesie Wam pozytywne rozwiązania :*

Kamisiu , przytulam Cie mocno. Siedzisz mi głęboko głęboko sercu :*

Lumio, melduj się!

Zuzik, Ty to jesteś dobry duszek tego forum - zawsze o wszystkich pamietasz;) jak u Was?

Wszystko forumowiczkom życzę dużo dobrego :*

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Aniko, u nas dobrze, bez większych niespodzianek ;) Adaśko grzeczny to i ja mam czas nawet na bb zaglądnąć :)
 
reklama
Witam sie.
Aniko wizyta umówiona,ale oczywiście nie odbyło sie bez stresu:O
Franca @ przylazła trzy dni wcześniej no i panika bo 5 lipca bedzie 10 dc,dzwoniłam do gina czy to nie bedzie za puzno,no to już było przekładanie terminu na 30 czrewca,ale ostatecznie stwierdził że niech zostanie ten 5 lipca.
Niby gin wie co robi,ale jak myślicie czy to nie bedzie za puzno?
A i dziś 3dc więc zrobiłam wszystkie badania które zlecili mi w klinice przed ivf :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny a podpowiedzcie o co chodzi z ta prolaktyną,bo właśnie czytam wyniki wszystkie są w normie oprócz tej prolaktyny? :O 4.85 a norma 6 - 29,90 :hmm:
 
Beti, zbyt wysoka prolaktyna blokuje owulację. Pęcherzyk nie rośnie. Mega wysoka może świadczyć nawet o guzie na przysadce mózgowej. Na szczęście są leki, które skutecznie ją obniżają. I co najistotniejsze - to tzw hormon stresu - im więcej się stresujemy, tym wyższa prolaktyna i tym więcej dla nas złego.
 
Beti: zdecydowanie nie za późno. Co do prolaktyny to jak wyżej Zuzik pisała. Tragedią jest za wysoka (patrz ja). Minimalnie zaniżony wynik nic jeszcze ie zwiastuje. Zacznie rosnąć jak się orgaizm do wykarmienia następnego zacznie szykować:)

Magnolia: Ja tak troszkę z innej beczki: czy mogłabyś zdradzić ile płaciłaś za wymaz z szyjki? Bo na necie jakieś poplątanie. Może tu się szybciej dowiem?:)
 
Witam sie i ja :-) i sle buziole i pozdrowienia :-*

Zuzik
TWOJE Dziecie to chyba ostoja spokoju :p bo statystycznie to chyba najczesciej na forum siedzisz ostatnio :p(nie zebym Ci wyliczala :p)

Beti
Tak jak Dziewczyny pisza, wiekszym problemem jest za wysoka prolaktyna.wiec sie nie stresuj bo sie podniesie :p
 
reklama
Beti i jeszcze jedno mi się przypomniało (na wszelki wypadek doczytałam) - jeżeli robiłaś prolaktynę np. w 1dc to ma prawo być poniżej normy, bo wzrost następuje z kolejnymi dniami cyklu. Aha, a najwyższa jest nocą, albo np. po przytulankach i np. w czasie karmienia piersią :)
 
Do góry