reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ciagle z Wami jestem. Czytam codziennie i cieszę sie z każdego szczęścia Waszego.
Długa droga za mna, dłuższa przede mna. Ale nie nalezy sie poddawać.
Jestem po HSC,3 razy miałam robione HSG, po wodniaku jajowodu, teraz mam torbiele...
Tez mam wrażenie ze wszystkie kary na mnie idą. Nie mam do nikogo pretensji, ale ciezko kobiecie na sumieniu i sercu ze musi tyle walczyć. Oby z powodzeniem.
Teraz w sumie nie wiem co robic.moj lekarz tez... Nie leczę sie w klinice niepłodności, ale moze warto isc tam ze wszystkimi wynikami? Mam juz zrobione dosłownie wszystko, 50 kartek badan to chyba wystarczy by powiedzieć co jest grane?
Najgorsze jest to ze wszystko jest ok, wyniki książkowe, ale nadal nic...
Chyba inseminacja,
Invitro... Jaki jest koszt? Przybliżony? Ktos cos wie?
Czysta ciekawość



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moli szczerze mowiac to dziwie Ci sie ze nie poszlas do kliniki juz dawno... no to chyba by bylo pierwsze co bym zrobila... a pytasz o koszt - zalezy od sytuacji bo jedni sie wyrobia w 10tys majac refundowane wszystkie leki a inni musza wydac wiecej... itd
Idz do kliniki i niech sie wami zajma profesjonalisci
 
Byłam w invicta we Wrocławiu, ale zwiałam stamtąd, bo bez podstawowych badan, nawet bez usg przepisali mi leki i szykowali do inseminacji. A miałam wodniaka i niepękające pecherzyki...
Boje sie isc gdziekolwiek. Bo znowu beda chcieli naciągnąć na kasę.

Straszne to


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
lumia uściski dla ciebie. szkoda że nie napisałaś co u ciebie...

Madzia, Kredko,
Nie pisalam co u mnie bo to za bardzo skomplikowane i nie nadaje sie na ten watek ;-)
Po prostu zycie, nikt nie obiecywal, ze bedzie lekko :-)
Niby w tym cyklu mielismy sie starac, ale kiepsko to widze. W sumie te ostatnie 3lata kochania na zawolanie wypalilo nas....jak odpuscilismy starania, to wlacznie z seksem....ehhhhh nawet na spontaniczny seks czlowiek nie ma ochoty... przyszly mi mysli czy w ogole sie starac, czy nasz zwiazek przetrwa.....
Same widzicie, ze tematy raczej na sesje terapeutyczna niz na forum ;-)
Dobra Dziewczyny nie smuce wiecej :-*
Ale paskudna pogoda....oby jutro w koncu zaswiecilo slonce....
 
Byłam w invicta we Wrocławiu, ale zwiałam stamtąd, bo bez podstawowych badan, nawet bez usg przepisali mi leki i szykowali do inseminacji. A miałam wodniaka i niepękające pecherzyki...
Boje sie isc gdziekolwiek. Bo znowu beda chcieli naciągnąć na kasę.

Straszne to


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Molia na jakiego lekarza trafiłaś w Invikcie? Ja tam właśnie znalazłam rozwiązanie i spełnienie marzeń. Ale mnie nikt nic nie dawał od razu. Ba, wręcz kazali mi odstawić wszystkie leki i najpierw przeszłam każdą możliwą diagnostykę. I drugie pytanie: a partner się badał?
 
Lumio...
Widocznie taka przerwa była Wam potrzebna. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. A prawdziwa miłość przetrwa najgorsze chwile zwątpienia, a związek staje się po tym jeszcze bardziej zcementowany. Życzę Wam szczerej miłości, zrozumienia, wytrwałości. Niech się u Was dobrze dzieje!
A z nami możesz pisać zawsze i o wszystkim, wiesz, że nie jeden terapeuta nie jest w stanie nam dorównać ;)
 
reklama
LIPIEC

18- Katharina - podgląd
22- Anika-wizyta u gin
27- Marzen- beta

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf
Lumio, Kredko czekamy na Was :)

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.
Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85:)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry