reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kath super wyniki. No to teraz dopiero się zacznie czekanie... Chyba nie tylko ja uważam, że już to forum zasłużyło na jakieś dobre wieści w końcu i to ciągiem?

Omatkoitrojko: Jak tam powtórzenie bety?

My wczoraj na echo z pasożytem. Na szczęście okazało się to tylko rutynowym sprawdzeniem.
W zasadzie to ponieważ (ufff) nic się nie dzieje to myśli zaprząta mi jeden z moich oogonów bo trzeci dzień nie wraca do domu:((( Już zaczynam panikować. Raz, jeden jedyny raz zdarzyło jej się nie wrócić przez cały dzień. Nad ranem zawsze budziłam się z buzią w jej futrze. Druga też strasznie tęskni i miejsca sobie znaleźć nie może:((

Pozostałe członkinie pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Kath super trzymam kciuki. Vadera cieszę się ze ok. Z kotami tak juz jest...trzymam kciuki zeby to bylo chodzenie wlasnymi ścieżkami a nie nic groźnego. Zuz dzięki za wsparcie. Omatko tez czekam na info

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaskoczenia nie ma. Zastanawia mnie tylko, czy nie miałam zabiegu za wcześnie, niecałą dobę po zastrzyku. I nie leżałam po, lekarka twierdziła, że nie trzeba i nic ze mnie nie wyleci, pomimo, że podróż trwała parę godzin.
 
Kath super info:-*

Ewik:-( po prostu nie pykło:-( jakby mialo pyknac to nawet pewno kolrjka gorska by nie zaszkodzila:-)

Dream my mamy opcje tylko z dawca ale u nas inna sytuacja bo m nie ma plemnikow a wy skoro u m cos jest to zawsze mozecie in vitro zrobic to mu wylapia te najlepsze:-)

A ja spac nie moge...
 
Kath super info:-*

Ewik:-( po prostu nie pykło:-( jakby mialo pyknac to nawet pewno kolrjka gorska by nie zaszkodzila:-)

Dream my mamy opcje tylko z dawca ale u nas inna sytuacja bo m nie ma plemnikow a wy skoro u m cos jest to zawsze mozecie in vitro zrobic to mu wylapia te najlepsze:-)

A ja spac nie moge...
Kredka nie mamy funduszy na in vitro...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dream: In vitro jest drogie to prawda, ale nie kosztuje 100.000 ani miliona. Jeśli dwoje ludzi pracuje to odmawiając sobie wielu przyjemności może uzbierać tudzież spłacić zabieg. Kwestia priorytetów. Jazda rowerem i autobusem zamiast autem, nie ma wakacji i wyjazdów co chwilę, nie ma chadzania po restauracjach i knajpach etc...

Ogona nadal nie ma. Nie mogę spać:(
 
Dream: In vitro jest drogie to prawda, ale nie kosztuje 100.000 ani miliona. Jeśli dwoje ludzi pracuje to odmawiając sobie wielu przyjemności może uzbierać tudzież spłacić zabieg. Kwestia priorytetów. Jazda rowerem i autobusem zamiast autem, nie ma wakacji i wyjazdów co chwilę, nie ma chadzania po restauracjach i knajpach etc...

Ogona nadal nie ma. Nie mogę spać:(
Vadera my juz wszystko zrobiliśmy tak jak opisalas. Nie każdy ma takie możliwości. My juz mamy jeden kredyt na 200 tys.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My też. Nie zarabiamy średniej krajowej. To jest po prostu moje zdanie. I nic mnie nie przekona, że nie ma żadnych opcji. Ludzie biorą kredyty na auta, mieszkania, święta, wyjazdy na wakacje. A jak słyszą o zapłacie za in vitro to nagle nie ma skąd wziąć pieniędzy. My nie pojedziemy na wakacje jeszcze długi czas, ani nie będziemy balować na sylwestra etc... Spłacamy mieszkanie i in vitro. Wyprzedaliśmy wsio co można było, żeby mieć na leki i wizyty. I nie żałuję ani jednej odpuszczonej "rzeczy".

P.S. Ale z tym musicie się przespać i przetrawić jedno niepowodzenie. Nie ma co robić nic pod wpływem impulsu. To musi być przemyślana decyzja.
 
Do góry