reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Same ciepłe myśli dla Sarenki. Mam nadzieję, że kryzys wkrótce minie.

Jeszcze dodając: Ordynator mi się na Brochowie też nie podoba (leżała ze mną na sali jego "podopieczna") Na szczęście niewiele będę miała z nim do czynienia:)

Anett większość tu albo już w ciąży, albi w trakcie ciężkich starań także żadna z nas nie zaryzykuje obciążania organizmu farmakologią tego typu. Życzę aby Tobir też nie było to potrzebne.
 
reklama
Dzięki Kochane!:*
Sarence na pewno to pomoże!

Vadera widoczne ordynator juz się nie zmieni, łachudra. Ale ważne ze reszta załogi i warunki ludzkie :) zaciskam za Was kciuki:) oby żadnych niespodzianek i pach do domku:)

Bertha nie chce skłamac. Albo było tak ze robili tylko cc na początku, albo na odwrót. Także nie wiem czy sn mają w ofercie. Jak dziecior zdrowy to spoko, ale jak coś się dzieje, to maleństwo wędruje na Borowska...:/ bynajmniej tak to było rozwiązane. Ceny zaczynamy się od 5tys. Za 15 mogłaś spać z mężem w pokoju plus all inclusive:D nie wiem za ile dób to było. Medfemina? Czy jakoś tak to się zwie.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewuszki. Ja juz po iui :) Wstrzelilismy sie w idealny moment bo jajeczko lada chwile peknie o ile juz nie peklo. Endo mialam 9mm a pecherzyk ok 25. Zastrzyk na pekniecie mialam podany w niedziele o 23:30 czyli dzis o 11:30 robiac iui minelo 35h czyli za chwile owu. (Po ok 36h od zastrzyku jajeczko peka). Pojutrze jeszcze na usg czy wszystko ok. Ogolnie wszystko poszlo pomyslnie. No moze oprocz faktu ze towarzyszyl temu wszystkiemu akurat baaardzo przystojny mlody praktykant!! A ja siedzialam z tymi rozwartymi genitaliami i moj gin mu opowiadal co i jak aaaa [emoji23][emoji23][emoji23] Pierwszy raz bylo mi niezbyt przyjemnie[emoji14]:p Dostalam bardzo duza dawke progesteronu ze wzgledu na moje plamienia przed okresem (kiedys bralam Duphaston po 2 tabl i nie pomagal). No to teraz czekac 2 tyg :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewuszki. Ja juz po iui :) Wstrzelilismy sie w idealny moment bo jajeczko lada chwile peknie o ile juz nie peklo. Endo mialam 9mm a pecherzyk ok 25. Zastrzyk na pekniecie mialam podany w niedziele o 23:30 czyli dzis o 11:30 robiac iui minelo 35h czyli za chwile owu. (Po ok 36h od zastrzyku jajeczko peka). Pojutrze jeszcze na usg czy wszystko ok. Ogolnie wszystko poszlo pomyslnie. No moze oprocz faktu ze towarzyszyl temu wszystkiemu akurat baaardzo przystojny mlody praktykant!! A ja siedzialam z tymi rozwartymi genitaliami i moj gin mu opowiadal co i jak aaaa [emoji23][emoji23][emoji23] Pierwszy raz bylo mi niezbyt przyjemnie[emoji14]:p Dostalam bardzo duza dawke progesteronu ze wzgledu na moje plamienia przed okresem (kiedys bralam Duphaston po 2 tabl i nie pomagal). No to teraz czekac 2 tyg :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
&&&& zacisniete...
 
Dzięki Kochane!:*
Sarence na pewno to pomoże!

Vadera widoczne ordynator juz się nie zmieni, łachudra. Ale ważne ze reszta załogi i warunki ludzkie :) zaciskam za Was kciuki:) oby żadnych niespodzianek i pach do domku:)

Bertha nie chce skłamac. Albo było tak ze robili tylko cc na początku, albo na odwrót. Także nie wiem czy sn mają w ofercie. Jak dziecior zdrowy to spoko, ale jak coś się dzieje, to maleństwo wędruje na Borowska...:/ bynajmniej tak to było rozwiązane. Ceny zaczynamy się od 5tys. Za 15 mogłaś spać z mężem w pokoju plus all inclusive:D nie wiem za ile dób to było. Medfemina? Czy jakoś tak to się zwie.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
O kurcze, to all inclusive drogie juz mega :)
ale chyba rzeczywiscie kliniki albo brochów brzmia najlepiej. Mam nadzieje, ze niedlugo bede miala takie dylematy - gdzie rodzic :) bo na razie to sobie tak teoretyzuje tylko :)
 
Witam się ze Wszystkimi ;)
Ale dużo iui na raz, super! Ktoś musi po nas brzuszki przejąć ;) trzymam mocno kciuki!!
Co do szpitala we Wrocławiu to leżałam tylko na Borowskiej na gin ostatnio i byłam bardzo zadowolona i z pielęgniarek i z położnych itp. To że było trzeba podejść zmierzyć ciśnienie jakoś w ogóle mi nie przeszkadzało. 3 x dziennie sprawdzali puls dzidziusiowi plus 2x dziennie ktg. Co do "śmiertelności" o której się słyszy, to trzeba pamiętać że jest to bardzo duży szpital i ma 3 st czyli najgorsze i najtrudniejsze przypadki kierują tam. co do samego porodu: jeszcze z własnego doświadczenia nie wiem ;) ale dwie koleżanki tam rodziły i były bardzo zadowolone. Więc opinie są różne tak jak osoby.
A co u mnie.. 28.11 -szpital, 29.11 -cc
Dzidziuś ważył dzisiaj już 2850 g ;) więc za 3 tyg powinien być dużym Chłopczykiem.
Na szczęście szyjka trzyma więc liczę że nie będzie szybciej niespodzianki.
 
reklama
Witam się ze Wszystkimi ;)
Ale dużo iui na raz, super! Ktoś musi po nas brzuszki przejąć ;) trzymam mocno kciuki!!
Co do szpitala we Wrocławiu to leżałam tylko na Borowskiej na gin ostatnio i byłam bardzo zadowolona i z pielęgniarek i z położnych itp. To że było trzeba podejść zmierzyć ciśnienie jakoś w ogóle mi nie przeszkadzało. 3 x dziennie sprawdzali puls dzidziusiowi plus 2x dziennie ktg. Co do "śmiertelności" o której się słyszy, to trzeba pamiętać że jest to bardzo duży szpital i ma 3 st czyli najgorsze i najtrudniejsze przypadki kierują tam. co do samego porodu: jeszcze z własnego doświadczenia nie wiem ;) ale dwie koleżanki tam rodziły i były bardzo zadowolone. Więc opinie są różne tak jak osoby.
A co u mnie.. 28.11 -szpital, 29.11 -cc
Dzidziuś ważył dzisiaj już 2850 g ;) więc za 3 tyg powinien być dużym Chłopczykiem.
Na szczęście szyjka trzyma więc liczę że nie będzie szybciej niespodzianki.

Ale nas duzo z Wrocławia :) fajnie ze sa jednak pozytywne opinie o Borowskiej. Czyli jednak nie skreślę jej od razu. :)
Duży bobas!! :) juz za 3 tyg go poznasz :) ale super :):)
 
Do góry