reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Od samej owu boli mnie podbrzusze, a to pewnie oznacza że nic z tego. Znowu nie wyszlo. Pewnie są takie kobitki co je bolał brzuch i ciąża ale mnie tak boli co miesiąc wiec u mnie to raczej znaczy że nie. A czy komuś po gonapeptylu było nie dobrze? Jakoś tak mam ostatnio, ale to na pewno nie objaw ciąży tylko jakis skutek uboczny czegos. Jestem 8 dzień po inseminacji.
Nuna czekaj cierpliwie, jeszcze kilka dni ;) Teraz każdy objaw i każdy brak objawów może oznaczać dosłownie wszystko ;) Byłaś jeszcze na kontroli później?
 
reklama
Od samej owu boli mnie podbrzusze, a to pewnie oznacza że nic z tego. Znowu nie wyszlo. Pewnie są takie kobitki co je bolał brzuch i ciąża ale mnie tak boli co miesiąc wiec u mnie to raczej znaczy że nie. A czy komuś po gonapeptylu było nie dobrze? Jakoś tak mam ostatnio, ale to na pewno nie objaw ciąży tylko jakis skutek uboczny czegos. Jestem 8 dzień po inseminacji.
Kochana ja też czułam się na okres i 11 TC więcej optymizmu
 
Nuna czekaj cierpliwie, jeszcze kilka dni ;) Teraz każdy objaw i każdy brak objawów może oznaczać dosłownie wszystko ;) Byłaś jeszcze na kontroli później?

Mi hormonów potem nie robią. A iui miałam jak już wszystko pękło i było jeszcze trochę płynu w zatoce. Mam przyjechać dopiero w następnym cyklu ok. 11 dnia. Dzięki. Ciągle się łudzę...
 
reklama
Dzięki. Po prostu czuje się jak zawsze i...no wiecie. Gdyby nic bolało i zero objawów to wtedy bym myślała, że może jednak.
Uwierz mi ja byłam przekonana, że dostane okres [emoji4] czułam sie dokładnie tak jak co miesiac, a w sumie moze nawet troche bardziej bo pamietam ze sobie myslalam, że ten okres to bedzie armagedon, a tu prosze nie przyszedł w ogole [emoji4]
 
Do góry