reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Mam typowo histeryczny stan przed okresowy. Zawsze mam takie pms że lepiej jak by mnie uśpić na 3 dni. Chodzę wściekła, sama nie wiem o co mi chodzi. Tak mam zawsze i stąd ten stan. Okresowe załamanie emocjonalne.

Druga sprawa, byłam już kiedyś w ciąży i dowiedziałam się o niej bo zaczęły się mdłości, wtedy sobie uświadomiłam, że okresu chyba też brak. Nie pamiętam bym miała jakikolwiek ból. Nic. Dlatego ja nie charakteryzuje go z ciąża na pewno. Dla mnie ból sygnalizuje okres. Chyba, że boli bo się zmieniłam po tych zabiegach, hormonach i teraz taka moja uroda, że mnie po prostu boli, ale nie ma to nic wspólnego z ciążą i ona jest a boli bo tak mam.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja dziś powrót do pracy po 3 tyg urlopu. Nocki a mnie czeka @ bawi się ze mną. Czuje się fatalnie, brzuch głowa i kręgosłup bolą. Do tego lekkie nudności a w majtach czysto. Wczoraj poleciały małe krople takie widoczne tylko na wkładce. Ale nie krew tylko taka kawa z mlekiem.... sorki za dosadność. Generalnie czuje się jak na dużym okresowym kacu bez okresu [emoji35][emoji35]
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś powrót do pracy po 3 tyg urlopu. Nocki a mnie czeka @ bawi się ze mną. Czuje się fatalnie, brzuch głowa i kręgosłup bolą. Do tego lekkie nudności a w majtach czysto. Wczoraj poleciały małe krople takie widoczne tylko na wkładce. Ale nie krew tylko taka kawa z mlekiem.... sorki za dosadność. Generalnie czuje się jak na dużym okresowym kacu bez okresu [emoji35][emoji35]
Moze jednak machnij testa na wszelki wypadek, tyle tych jajców bylo może coś sie zapłodniło [emoji16]
 
Do góry