reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Niestety nigdy nie pokazal dwoch kresek ani sie nie pomylil dlatsgo ja robie test bo jak wychodzi negatyw to i tak za chwile jest okres😪
Ja z kolei nie ufam za bardzo tym testom na tak wczesnym etapie. Chociaż u mnie też się nigdy nie pomyliły i też z wiadomego powodu 😔
 
reklama
Muszę się tym z wami podzielić... Właśnie odebralam wyniki (progesteron) i 6 dni po iui wyszedł mi 11,80 czyli dupastionu nie musze brac. Nawet nie wiecie jak sie cieszę ❤️ i teraz się zastanawiam czy wytrzymam kolejne 6 dni do bety 😭😭 wstapila we mnie nowa nadzieja ze sie udalo ❤️ Pozostało mi sie modlić i czekać 😍❤️
 
I mimo takiego progesteronu nie chcesz brać dupastionu dla bezpieczeństwa jeśli się udalo, ja mimo że mam 27 to biorę zapobiegawczo.
Muszę się tym z wami podzielić... Właśnie odebralam wyniki (progesteron) i 6 dni po iui wyszedł mi 11,80 czyli dupastionu nie musze brac. Nawet nie wiecie jak sie cieszę [emoji3590] i teraz się zastanawiam czy wytrzymam kolejne 6 dni do bety [emoji24][emoji24] wstapila we mnie nowa nadzieja ze sie udalo [emoji3590] Pozostało mi sie modlić i czekać [emoji7][emoji3590]
 
No każdy lekarz mówi inaczej ja mimo wyższego progesteronu wolę nie ryzykować i go brac, nie zaszkodzi a może w razie czego pomoc ale zrób jak uwazasz
emoji846.png
Mi np. w ogóle lekarz go nie przepisuje 🤷‍♀️
 
To tak jak mówię każdy lekarz praktykuje po swojemu jedni przepisują inni nie nie wiem od czego to zależy ja przeważnie miałam przepisywany a u tego co teraz się leczę to przepisuje mi w każdym cyklu w którym staram się zajść w ciążę.
Mi np. w ogóle lekarz go nie przepisuje [emoji2368]
 
reklama
Do góry