reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę ile po odstawieniu dupashion dostałyście @? Ja ostatnie tabletki wzięłam 31 i nadal go nie mam... Nawet nic nie zapowiada aby przyszedł... Testowalam 1 i negatywny niestety... Juz w ten dzień nie wzielam tabletki 🤨 @Tolka20 trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę ile po odstawieniu dupashion dostałyście @? Ja ostatnie tabletki wzięłam 31 i nadal go nie mam... Nawet nic nie zapowiada aby przyszedł... Testowalam 1 i negatywny niestety... Juz w ten dzień nie wzielam tabletki 🤨 @Tolka20 trzymam kciuki ✊✊✊✊
Kochana a powiedz nie masz możliwości zrobienia bety? Bo ja przy pierwszej inseminacji miałam tak że test był negatywny a beta była pozytywna. Ale niestety nie utrzymała się..
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę ile po odstawieniu dupashion dostałyście @? Ja ostatnie tabletki wzięłam 31 i nadal go nie mam... Nawet nic nie zapowiada aby przyszedł... Testowalam 1 i negatywny niestety... Juz w ten dzień nie wzielam tabletki 🤨 @Tolka20 trzymam kciuki ✊✊✊✊

2-3dni ale generalnie u mnie przychodziło szybko po odstawieniu progesteronu. Ja bym powtórzyła test.
 
Kochana a powiedz nie masz możliwości zrobienia bety? Bo ja przy pierwszej inseminacji miałam tak że test był negatywny a beta była pozytywna. Ale niestety nie utrzymała się..
Mam ale dopiero w poniedziałek 😔 eh... Brak mi pomysłów juz... W tamtym miesiącu również brałam dupka ale tylko 1 tabletke i @ przyszła po 2 dniach... Z tym ze od dnia spodziewanej @mialam plamienia... A teraz nic 🤨
 
reklama
Do góry