reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny odebrałam badania, niestety amh jeszcze nie było do odbioru...hormony w normie, ale zaczęły mnie martwić dodatnie wyniki przeciwciał różyczki igg na poziomie 131, oraz przeciwciał cmv na poziomie 111. W obu przypadkach IMG ujemne...jak to czytać?? Trochę jestem przerażona, noe wiem czy to bardzo dużo czy w normie po przebyciu wirusa czy jak? :(
 
reklama
Dokładnie tak, cytomegalię pewnie przyszłaś jako silniejsze przeziębienie i stąd przeciwciała , a na różyczkę albo byłaś szczepiona albo też chorowalaś w dzieciństwie. Co to wartości, nie wiem jakie są widełki.
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem na tym forum nowa i przepraszam jeśli powielam pytania, ale ilość postów powoduje, że nie wiem jak wyszukać odpowiedzi. Jestem 2 dni po moim pierwszym IUI - wykonane w Niemczech gdzie mieszkam. Staramy się o dziecko 8 miesięcy, ale ze względu na mój wiek (36 lat), postanowiliśmy nie czekać. Poszło u nas szybko. Od pierwszej wizyty w klinice do IUI upłynęło 5 tygodni. Moje wyniki są bardzo dobre, jestem po badaniach hormonalnych i HyCoSy. Parametry u męża średnie, sporo leniwych plemników i to może być przyczyną. W poniedziałek po monitorwaniu cyklu dostałam zastrzyk (w Niemczech nazywa się Brevactid 5000), we wtorek rano IUI - 2 pierwsze dni od IUI zgodnie z zaleceniem wspomagane metodą naturalną. Od wczoraj 3 razy dziennie biorę progesteron, w Niemczech nazywa się Ultorgest 200 mg dopochwowo. Mam 3 pytania, mimo głębokiej aplikacji spora część leku wypływa, czy to normalne czy jednak coś robię nie tak ? Poza tym od godzin nocnych odczuwam bardzo delikatne bóle raz na jakiś czas jak przy miesiączce (mimo że do miesiączki jeszcze ok. 12 dni), czy to oznacza że nie wyszło w tym cyklu ? Do tego wszystkiego od wczoraj rośnie mi ósemka w wieku 36 lat :o, ból okropny, myślicie, że to te hormony wywołały u mnie jakieś anomalia ? nie wiem skąd nagle ta rosnąca ósemka...
[/QUOTE
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,
Jestem na tym forum nowa i przepraszam jeśli powielam pytania, ale ilość postów powoduje, że nie wiem jak wyszukać odpowiedzi. Jestem 2 dni po moim pierwszym IUI - wykonane w Niemczech gdzie mieszkam. Staramy się o dziecko 8 miesięcy, ale ze względu na mój wiek (36 lat), postanowiliśmy nie czekać. Poszło u nas szybko. Od pierwszej wizyty w klinice do IUI upłynęło 5 tygodni. Moje wyniki są bardzo dobre, jestem po badaniach hormonalnych i HyCoSy. Parametry u męża średnie, sporo leniwych plemników i to może być przyczyną. W poniedziałek po monitorwaniu cyklu dostałam zastrzyk (w Niemczech nazywa się Brevactid 5000), we wtorek rano IUI - 2 pierwsze dni od IUI zgodnie z zaleceniem wspomagane metodą naturalną. Od wczoraj 3 razy dziennie biorę progesteron, w Niemczech nazywa się Ultorgest 200 mg dopochwowo. Mam 3 pytania, mimo głębokiej aplikacji spora część leku wypływa, czy to normalne czy jednak coś robię nie tak ? Poza tym od godzin nocnych odczuwam bardzo delikatne bóle raz na jakiś czas jak przy miesiączce (mimo że do miesiączki jeszcze ok. 12 dni), czy to oznacza że nie wyszło w tym cyklu ? Do tego wszystkiego od wczoraj rośnie mi ósemka w wieku 36 lat :o, ból okropny, myślicie, że to te hormony wywołały u mnie jakieś anomalia ? nie wiem skąd nagle ta rosnąca ósemka...
Witaj
Ja miałam w środę IUI i dziś też pobolewa mnie podbrzusze. To moje 2 podejście, po 1 też miałam takie obiawy i skończyło się ciążą z tym że straconą w 8 tygodniu.
 
W tych 2 pierwszych 2 tyg. Nie czułam nic w piersiach i oprócz pobolewania brzucha żadnych objawów.
Dodam że IUI miałam na cyklu naturalnym dostam jedynie Ovitrelle x 2 na pęknięcie a teraz 2 x Duphaston.
U mnie co prawda do inseminacji nie doszło bo pęcherzyk pękł za szybko, ale w tym czasie było przytulanie z partnerem... Po kilku dniach miałam bol brzucha i do tego zaparcia aż do wczoraj. Teraz tylko co parę godz jajniki mnie zakłują. Nie wiem czy to wina duphastonu czy clo. Moze tez masz podobnie?
 
reklama
U mnie co prawda do inseminacji nie doszło bo pęcherzyk pękł za szybko, ale w tym czasie było przytulanie z partnerem... Po kilku dniach miałam bol brzucha i do tego zaparcia aż do wczoraj. Teraz tylko co parę godz jajniki mnie zakłują. Nie wiem czy to wina duphastonu czy clo. Moze tez masz podobnie?
Mnie trochę pobolewa podbrzusze i czasem coś zakuje ale ja porównuję do pierwszej próby. Ja nigdy tak nie miałam te objawy mam po zastrzyku z Ovitrelle ale to są tylko moje odczucia i wnioski.
 
Do góry