reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny help.
Zaczelismy starania o druga dzidzie. Byliśmy dziś u naszego lekarza który pomógł nam za pierwszym razem. Wtedy udana iui. Dziś mam 10 dzień cyklu i zapisał mi zastrzyki a mężowi suplement na poprawę nasienia. Mam dziś jeden a drugi zastrzyk w niedzielę fostimon. Czy któraś miała? W środę starania i usg sprawdzające. Ten cykl próbujemy tak a jak się nie uda, za miesiąc iui. Dziś usg i dwa pęcherzyki po 12 milimetrów. Czy coś z tego będzie? 🤔
Zależy od tego jak długie masz cykle i kiedy wypada Ci jego środek. Przyjmuje się że pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę a dojrzały pęcherzyk to ok 24 mm wiec możesz sobie obliczyć mniej więcej. Ja w 11 DC miałam dwa pęcherzyki po 11 mm i lekarz mówił że nic z nich nie będzie. Ale każdy organizm jest inny i nie ma co porównywać 1 do 1 😉
 
reklama
Dziękuję kochana 😍 a Ty jak się czujesz? Badałas jeszcze betę?
Dzięki, w miarę. Czasem jakieś bóle podbrzusza. Martwi mnie trochę to drugie krwawienie które trwa już 5 dni a wcześniejsze zaczęło się przed szpitalem czyli 22 grudnia a skończyło 4 stycznia. Nie wiem czy to teraz mogę zaliczyć jako pierwszą miesiączkę po laparo, ale to chyba za wcześnie. Beta jutro rano. Myślę że będzie spadać przy tym krwawieniu. Oby jak najszybciej...
 
Dzięki, w miarę. Czasem jakieś bóle podbrzusza. Martwi mnie trochę to drugie krwawienie które trwa już 5 dni a wcześniejsze zaczęło się przed szpitalem czyli 22 grudnia a skończyło 4 stycznia. Nie wiem czy to teraz mogę zaliczyć jako pierwszą miesiączkę po laparo, ale to chyba za wcześnie. Beta jutro rano. Myślę że będzie spadać przy tym krwawieniu. Oby jak najszybciej...
No faktycznie zastanawiające 🙄 nie wiadomo czy to normalne takie krwawienie czy nie... A co lekarz na to?
 
reklama
Do góry