reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Oj dziękuje bardzo! Mam nadzieję, że w poniedziałek się czegoś dowiem... zmartwiona jestem tą szyjką...
Moje kruszynki nie dają wogole o sobie zapomnieć 😂
No to super , że tam sobie się bawią w brzuszku widzisz nie jesteś sama bo z Kruszynkami ♥️ Na pewno wszystko będzie dobrze z tą szyjką ☺️ Leż , relaksuj się o ile w ogóle można relaksować się w szpitalu 😏 ale spróbuj ☺️ Trzymam mocno kciuki i pisz tutaj jak się miewacie na bieżąco ♥️
 
reklama
No to super , że tam sobie się bawią w brzuszku widzisz nie jesteś sama bo z Kruszynkami ♥️ Na pewno wszystko będzie dobrze z tą szyjką ☺️ Leż , relaksuj się o ile w ogóle można relaksować się w szpitalu 😏 ale spróbuj ☺️ Trzymam mocno kciuki i pisz tutaj jak się miewacie na bieżąco ♥️
Dzieki kochana! W poniedziałek się meldujemy, po obchodzie ❤❤a jak u Ciebie?
 
Dzieki kochana! W poniedziałek się meldujemy, po obchodzie ❤❤a jak u Ciebie?
Czekamy na wiadomości 🥰 A ja czekam na miesiączkę ma się "pojawić" ok czwartku/piątku jeżeli się nie spóźni i mam nadzieję, że w końcu w tym cyklu podejdę do inseminacji. Jeszcze po niedzieli muszę zrobić TSH czy spadło ,8 września mam endokrynologa. Zobaczymy jeżeli TSH będzie "ładne " to w tym cyklu spróbujemy ☺️ Dziękuję , że pytasz 😘
 
Czekamy na wiadomości 🥰 A ja czekam na miesiączkę ma się "pojawić" ok czwartku/piątku jeżeli się nie spóźni i mam nadzieję, że w końcu w tym cyklu podejdę do inseminacji. Jeszcze po niedzieli muszę zrobić TSH czy spadło ,8 września mam endokrynologa. Zobaczymy jeżeli TSH będzie "ładne " to w tym cyklu spróbujemy ☺️ Dziękuję , że pytasz 😘
Ja 8 września miałam mieć wizytę u lekarza prowadzącego. I @Karola z nadzieją ma wizytę u doktorka. Takze musi to być szczęśliwy dzien dla Was❤❤ mam nadzieję, że się uda podejść w tym cyklu ✊✊✊ trzymamy bardzo kciuki!
 
W poniedziałek 29 tydzień. Z racji patologii pępowiny u córeczki będzie cesarka, maksymalnie do 36-37 tygodnia.
Pewnie w poniedziałek- środę będę wiedziała jaki lekarze mają pomysł.... i co zadecydują. I dodatkowo ta szyjka macicy🤦‍♀️🤦‍♀️ na nią dostaje zastrzyki przeciwzakrzepowe.
Na razie w moczu wyszły mi leukocyty... więc tak o.. polezymy sobie. Najgorsze, że nie ma odwiedzin. I tak lezysz, stresujesz się, nie możesz męża zobaczyć. 😭😭
Wszystko będzie dobrze kochana 😘 najważniejsze, że jesteście zaopiekowane, a co do odwiedzin to trudno, takie mamy czasy 🙄 odpoczywaj ile możesz i zbieraj siły na przywitanie maluszka 😉💪 trzymam kciuki, dawaj znać na bieżąco 🙂✊
 
Wszystko będzie dobrze kochana 😘 najważniejsze, że jesteście zaopiekowane, a co do odwiedzin to trudno, takie mamy czasy 🙄 odpoczywaj ile możesz i zbieraj siły na przywitanie maluszka 😉💪 trzymam kciuki, dawaj znać na bieżąco 🙂✊
Macie jakieś pomysły jak radzić sobie z dołkiem i przygnebieniem? Eh. Spodziewałam się pobytu w szpitalu gdzieś od 30-31 tygodnia. A poród miał być 36-37. A tu idziesz wcześniej do szpitala i nie wiesz czego się spodziewać...
 
Macie jakieś pomysły jak radzić sobie z dołkiem i przygnebieniem? Eh. Spodziewałam się pobytu w szpitalu gdzieś od 30-31 tygodnia. A poród miał być 36-37. A tu idziesz wcześniej do szpitala i nie wiesz czego się spodziewać...
Tylko pozytywne myślenie Ci pomoże kochana, jesteś tam dla maleństwa (ale to przecież wiesz😉). Ja byłam tydzień przed porodem, wiem że to bez porównania, ale żeby szybciej czas leciał to miałam netflixa albo iple… seriale, programy itp. i przeczytałam w końcu książkę Mamy dla mamy (w domu jakoś nie miałam weny)…niestety szpital nie miał wifi, więc dobrze mieć pakiet internetu.
Dasz radę mamuśka 🙂
 
Macie jakieś pomysły jak radzić sobie z dołkiem i przygnebieniem? Eh. Spodziewałam się pobytu w szpitalu gdzieś od 30-31 tygodnia. A poród miał być 36-37. A tu idziesz wcześniej do szpitala i nie wiesz czego się spodziewać...
Dasz rade!! Bedzie wszystko dobrze, a moze jednak Cie wypiszą jeszcze?
a masz netflixa? Jakies ksiazki, filmy, seriale..? Najlepiej jakis wciagajacy z wieloma sezonami..
 
reklama
Dasz rade!! Bedzie wszystko dobrze, a moze jednak Cie wypiszą jeszcze?
a masz netflixa? Jakies ksiazki, filmy, seriale..? Najlepiej jakis wciagajacy z wieloma sezonami..
Mam nadzieję, że jutro się czegoś dowiem... z jednej strony bardzo chciałabym być w domu. A z drugiej tak jak mówi @Asia34 Jestem tu dla dzidziusiow.
Najzabawniejsze jest to, że w domu to ja motywowalam męża, "' spoko, luz damy radę 2 miesiące po prostu dla dzidziusiow będę leżeć ". A w szpitalu załamka psychiczna, chwila moment i płacz 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry