reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    295
Cześć dziewczyny!
Fajnie się czyta Wasze dobre wiadomości. Cieszę się, że w ostatnim czasie przybyło kilka pozytywnych testów. Oby tak dalej!
Wracam do Was i w końcu będę miała o czym pisać. Dziś wykonałam pierwszy zastrzyk do in vitro. Do efektów końcowych jeszcze długa droga, ale cieszę się, że w końcu coś się dzieje.

Pozdrawiam serdecznie :*
Trzymam kciuki ✊✊☺️ Powodzenia !!
 
reklama
Nie wieże
Screenshot_2021-10-04-12-02-06-739_com.android.chrome.jpeg
 
Hej Laski!
Nikt do mnie jeszcze nie dzwonił z Invicty, ale oczywiście zalogowałam się w medipoint i znalazłam pozycje "moje depozyty", w których cos jest, czy to znaczy że coś zamrozili czy to jeszcze pewne nie jest? Na infolinii podali, że hodowla nie jest zakończona. Aaaaaaaaa... czy to mój Olaf lub Elza[emoji28][emoji28][emoji28]?
 
reklama
Do góry