reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hahaha.. rozbawiłaś mnie [emoji28][emoji28]
Wciąż czekam do 28 października na kolejną wizytę, oszaleję jak wtedy płci nie poznam [emoji848][emoji15][emoji1787] a póki co męczę się z kaszlem, najpierw suchy, teraz mokry. Wypiłam cały *spam*, teraz zrobiłam sobie syrop z cebuli i czekam na efekty bo od tego kaszlu dzieciaki tak się kołyszą że z chorobą morską się urodzą [emoji2957]
 
reklama
Ja zrobiłam badania dwóch najlepszych jakościowo, a pozostałe są tej samej klasy- 5 zostało.
Nam wytłumaczył na czym polegają te dziwne cyferki [emoji57][emoji2] i powiedział które on by proponował, które jego zdaniem najlepiej rokują. Więc poszłam za jego sugerują bo co my wiemy o blastocystach [emoji848][emoji15]
 
Dzięki Kochana!
@eij dużo zdrówka [emoji8] teraz takie pogody , że raz dwa można się przeziębić ja też byłam przeziębiona po inseminacji krótko przed testowaniem . A słuchaj/słuchajcie czy ustępowanie bólu piersi to normalny objaw ? Wczoraj mnie bolały dziś już mniej .... Też do przyszłego czwartku chyba oszaleje .

@hername gratulacje zarodków i trzymam kciuki [emoji8][emoji110][emoji110]
 
Ja też się stresowałam cy kami... raz bolały raz nie. Powiem szczerze, że stres ciążowy minął dopiero jak zaczęłam czuć porządne kopniaki. Tak to biegunka przed każdym badaniem 😏 masz o tyle dobrze, że jesteś w Polsce i możesz sobie iść do lekarza kiedy chcesz. Ja te pierwsze tygodnie na szczęście też siedziałam w Pl, tak to bym chyba zwariowała.
Co wy wiecie o dużych cyrkach? Ja startowałam z F 😅
No naprawdę te cycki tak stresują 😏 teraz znowu trochę bolą ale nie jest taki ból jak wczoraj masakra ale jestem spokojna stres w niczym nie pomoże ☺️ Tak racja za granicą te początki ciąży są trudne jak dopiero od 12 tygodnia zazwyczaj przyjmują pod tym względem akurat w Polsce to na plus . Ooo to masz dosyć okazale piersi ☺️
 
reklama
Do góry