reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Sony ja miałam już dwie IUI, jak dla mnie koszt jednej IUI łączny czyli wizyty, leki i dojazdy oraz sam zabieg to 1800 zł, trochę to nadwyręża budżet ale nie mamy innego wyjścia. Może w przyszłym m-cu uda nam się podejść. Ja byłam stymulowana tak samo jak Agusia lamettą i encortonem a później zastrzyk z ovitrelle (100 zł)
 
reklama
Witam, ja dzisiaj jak w zegarku dostałam @, a tak liczyłam że się spóźni z jeden dzień albo będzie wcześniej, bo w takiej sytuacji to raczej nie podejdę do IUI w tym cyklu bo patrząc na poprzedni cykl powinnam mieć IUI około 14-15.08 a to jest niedziela i 15.08 to święto, 16 może być już za późno jak w tamtym miesiącu:-( Zaraz idę zapisać się do lekarza, muszę się dowiedzieć wszystkiego bo nie chcę żeby mnie naciągnął na kilka wizyt przed a później się okaże że zrobi za wcześnie albo za późno, bo oni podchodzą do tego wszystkiego jakby to było za darmo spróbujemy zobaczymy a dla mnie każdy grosz się liczy. Jestem dziś taka zła!
 
_kama_ mam nadzieje ze jakos Ci sie uda to wszystko pogodzic z tymi dniami wolnymi, ja do tej pory nie zapytalam w swojej klinice co sie dzieje jak np. IUI wypadnie w niedziele, chyba bede musiala sie dowiedziec.
SonySony witaj, oczywiscie jak kazdej zycze powodzenia
Agusiapela dostalas ode mnie wiadomosc?
Atyde85 dziekuje!
 
ALA-tak dostałam od ciebie wiadomość i odpisałam ci na nią doszła do ciebie?
SONY-masz jakieś zlecone badania lub czy miałaś już może wykonywane jakieś badania,pytam gdyż ja jak poszłam na pierwszą wizytę do Provity to dostałam serie badań do zrobienia wydaje mi się że wszystkie jakie są potrzebne,jak FSH,Estradiol,Prolaktyna,TSH,FT4,Anti-tpo,progesteron,Cytologie,HSG i wiele innych jeszcze dodatkowych.
KAMA-kochana nie tak miało być miałaś być naszym słoneczkiem na forum rozjaśniającym nam drogę,ale nie zamartwiaj się następnym razem się uda,trzymam za ciebie mocno kciukasy.
GIZAS-ma rację gdyż sama IUI wynosi 700zł ale doliczyc koszty dodatkowe to wychodzi bardzo dużo
 
Dziewczyny macie duże doświadczenie, pomożecie mi?

Na dniach zaczynam brać clo, jutro idę do gina umówić się na HSG i zaraz po nim mam mieć IUI. Dręczą mnie wątpliwości, czy to badanie ma jakiś negatywny wpływ na owulację?
 
reklama
hej dziewczyny:) jestem po usg dziś 11dc pęcherzyk 17mm, w czwartek IUI. To moja ostatnia więc kciuki proszę trzymać bardzo mocno. Podchodzę na bardzo wielkim luzie, nie wierzę już w to że sie może udać tą drogą i muszę jakoś zmienić swoje nastawienie bo tak to się napewno nie uda!!!

rurka na owulacje nie wpływa. nie słyszałam jeszcze żeby ktoś robił w jednym cyklu drożność i IUI ale może to i lepiej.... szybciej i wogóle. skoro lekarz tak zlecił to trzeba zaufać. Trzymam kciuki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry