reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Pole kochana GRATULACJE,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiedziałam że bliźniaki dadzą radę:) teraz to tójpak z Ciebie :-):laugh2::rofl2::happy::szok::-D:tak:;-):-)

znowu mi łezki przez Ciebie poleciały :) jakaś płaczliwa ostatnio jestem.
Nie ma to jak pierwszy dzień w pracy po urlopie:p sto spraw naraz, nie dokopałam nawet sie jeszcze do poczty :eek: , dzisiaj 11 dc lece na podglądanko , zobaczymy co moje dzisiejsze bolące jajka tak wychodowały.
Witam nową koleżankę bo jeszcze się nie witałam. Co do AMH to obiecałam sobie że zrobię po drugiej nieudanej IUI , więc może mnie ominie :-)
Miłego dnia dziewuszki.
 
Pole w końcu wszystko się potwierdziło. GRATULACJE i duuuuuużo zdrówka, a potem szczęśliwego rozwiązania.
Enni jak piszą dziewczyny nie ma się co martwić na zapas.
Podobno nalezy się spodziewać najlepszego - zło przyjdzie samo.
 
Dziewczyny miałyście mi pomóc w edycji listy, czyżby było nas w maju tak mało po IUI? Czekamy aż genna dołączy do nas około 20 maja. Jest ktoś kogo przeoczyłam?
Yoanna82: 10.05.2013.
Kasik36:13.05.2013.
enni: 13.05.2013.
 
Dzięki za wsparcie dziewczyny:-)
yoanna82 tak jutro śmigam do mojego gina w Ostrowie. Zbombarduje go pytaniami:angry: hehe. Zobaczę czy został jakiś pęcherzyk. Czy tyjecie po stymulacji lekami i zastrzykami? Ja dzisiaj wlazłam na wagę i się przeraziłam, aż niemożliwe żeby przez niecały tydzień przytyć 2 kg. Do tego mam problemy z tarczycą i kurde waga tylko rośnie nawet jak odżywiam się jak odżywaiałam wrrrr. Wiecie jak byłam w ciąży to z 64kg zrobiło mi się 104!! przytyłam 40 kg:szok:!! ale schudłam jakoś a od wykrycia tarczycy przybyło mnie o 20 kg
 
enni-ja bardzo tyję po lekach na stymulację.

głównie to woda..ale jednak zawsze 4-5kg w górę.

jesli chodzi o piersi..to mnie bolą zawsze od progesteronu.i mam objawy ciązowe;)typu częstsze sikanie,zawroty głowy itd.
wiec Enni-nie nakręcaj sie tylko czekaj spokojnie:)


Pole :)))))))))))))))
<3 <3


:))))
 
Ostatnia edycja:
Enni ja też przytyłam ale nie wiem czy to jest efekt stymulacji czy po prostu lepiej się odżywiam, nie chodzę na aerobic, jem systematyczne posiłki itp. Zawsze byłam szczupła i bardzo mi przeszkadzają te dodatkowe kilogramy, jakieś boczki zaczęły wychodzić, nie dopinam się w spodniach itp. Mam nadzieję, że to chwilowe bo jak tak dalej pójdzie to co 2 tygodnie +3 kg czarno widzę. No chyba, że miałabym tyć 9 miesięcy z wiadomych przyczyn to jestem jak najbardziej za :-D
 
reklama
dzięki genna za pamięć;-) w niedziele idę do doktorka, nie widzieliśmy się chyba z 2 tygodnie, trzeba to nadrobić :-D:-D mam nadzieje, ze załapie się na drugą IUI pod koniec maja ale myślę że prędzej początek czerwca bo 29 maja wylatujemy z mężem do Norwegii ;-)

genna daj znać jak tam po wizycie
 
Do góry