reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczynki kochane dziękuje za pamięć:happy:
Witam nowa koleżankę :baffled: Obys wpadła na krótko...

Dziewczyny u mnie był młyn i młyn i młyn...
Zeby chociaż z tego chleb jakiś był...a tu ni hu hu...

Jazdy samochodami bardzo sie udały aczkolwiek ja zrezygnowalam całkiem. Za duze przeciazenia, za duze szaleństwo, typowo sportowo i wyczynowo.
Wiec siedzialam w części socjalno-zywieniowej i konsumowalam wszystko co sie dało...z nudów to nawet próbowałam tego czego wiem, ze nie lubię...

Wczoraj mieliśmy zakładanie portu i początek chemii.

Natomiast zrobiłam badania i ostatnia beta( bo juz wiecej nie mam robic) to 24tys. Niestety tsh mi skończyło w ciagu miesiąca z 0,2 na 2,5 więc jest sie o co martwić. Mam robic badania co 2 tyg i niech endokrynolog mysli...Choc tutaj tylko sie da podnieść dawkę eutyroxu, nic innego zrobic nie mozna.

No i dzisiaj byłam na "usg poszukiwawczym". Nic nie trzeba było poszukiwać, bo było wielkie i rzucało sie w oczy;)
Tak więc są bliźniaki z oszalalymi serduszkami;)

Pole..moja endokrynolog powiedziała mi ze jeśli zajdę w ciaże mam zwiększyć dawkę euthyroxu o 20%.
bo wiadomo ze podskoczy jesli zostanę na tej,którą mam...

ja nie mogę się doczekać na@.
nie wiem czy z radosci..nadziei..czy lęku....
pewnie z wszystkiego po trochę...
chcę juz mieć to za sobą:)

chcę zobaczyć coś ruszajacego się na ekranie:)
niekoniecznie gazy w jelitach ;-)
 
reklama
Lebara To ja nie widziałam doktorka prawie miesiąc:) ten to sie za mną na pewno stesknil:) no dobrze by było żebyś złapała sie na IUI pod koniec miesiąca zeby sie nie stresowac czyszczenie wrócić na idealny pecherzyk:)
 
zobaczymy co mi powie w niedziele, z jednej strony dobrze byłoby aby ini była jednak jak wrócimy ale z drugiej strony boje się aby nie stracić pecherzyk bo po tych zastrzyki zaczęły ładnie rosnąć.
 
Dziewczyny miałyście mi pomóc w edycji listy, czyżby było nas w maju tak mało po IUI? Czekamy aż genna dołączy do nas około 20 maja. Jest ktoś kogo przeoczyłam?
Yoanna82: 10.05.2013.
Kasik36:13.05.2013.
enni: 13.05.2013.

Kasik36, być może i ja dołączę 20 maja. Dziś sama zrobiłam sobie zastrzyk penem. Ta igiełka jest tak cieniutka, że weszła w brzuch jak w masełko ;-)
 
Smerfeta super ze juz wracasz z iui do nas:)
ja właśnie wróciłam z podglądania i doznałem szoku:szok: dzisiaj 11dc a u mnie juz 2 pecherzyki giganty 15mm i 19mm , więc IUI bedzie szybciej chyba w sobote ale w piatek diktorek jeszcze do mnie "zajrzy" i bedzie wiadomo, z tego wszystkiego zapomniałam zapytać z którego jajniorka te giganty:)
 
Pole czyli masz juz za sobą wzuszającą chwilę słuchania bicia serduszek:tak: Dbaj o siebie i o maleństwa a M życzę siły do walki, ma już trzy mega powody:tak: Całej Waszej 4 zdrówka:-)


Sorry dziewczyny że tak wypalę ale chyba mam hemoroidy:zawstydzona/y: aż się zagotowałam z nerwów a teraz mi smutno że i nawet to cholerstwo do mnie przylezie:-( poczekam do poniedziałku i umówię soę do lekarza pierwszego kontaktu i niech mi da skierowanie, nie będe bagatelizowała, w końcu do gina latam co parę dni więc jakoś przeżyję ta wizytę.
Myślę że powodem może być za długie posiadywanie w toalecie ale ja nie wiedziałam że to szkodliwe. a aj albo książka, albo suodku i mam za swoje:crazy:
 
genna super pięknie rosną pęcherzyki:-) trzymam kciuki za udana ini, hmm w piątek idziesz normalnie do niego do gabinetu?bo mi dzisiaj mówił, że w piątek po nie ma i dlatego mam przejść na dyżur w niedziele.
 
Hej dziewczyny!

dołączam do was do tego mega wątku, którego przeczytać nie zdołam!
właśnie zaczęłam nowy cykl, już (dopiero) 9 starankowy.

Mam pcos, i teraz jeszcze problemiki z tarczyca, cykle rzecz jasna stymulowane - aromkiem ( tańsza wersja femary) zastrzykami merional, no i ovitrelle na pękanie. Mój od stycznia na witaminkach jedzie bo żołnierzyki słabe, mało ruchliwe. No i w tym miesiącu jak wszytskie badania wyjdą ok (robiłam na obecność bakterii - chlamydia itp) to w tym miesiącu moja pierwsza inseminacja.
Wiem, że nie będę oryginalna, ale w kwestii IUI jestem świeżakiem, i prosiłabym "doświadczone" o to by napisały jak to wyglądało u was, bo wiem tyle co przeczytałam na necie na czym polega.
 
reklama
hmm w piątek idziesz normalnie do niego do gabinetu?bo mi dzisiaj mówił, że w piątek po nie ma i dlatego mam przejść na dyżur w niedziele.
wiesz co nie wiem jeszcze gdzie idę, na ktorą ,ma mi dać znać jeszcze:)
gizas , moze narazie jakąś maści z apteki bez recepty sobie kup zeby juz moze zaczelo działać zanim lekarz ci cos przepisze......hmmmm Czasami tez lubię siedzieć i czytać prasę toaletową ale takiego problemu nigdy na szczescie nie miałam. Gizas ty teraz musisz byc zdrowa jak koń!! Więc odpychaj złe moce od siebie:) ja dzisiaj tez zakupilam kwiatki na taras i wkoncu przyjemnie sie wypoczywa:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry