reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gizas to i ja muszę uważać z książkami i z sudoku będąc na tronie :zawstydzona/y: Jak najbardziej idź do lekarza ale mów mu że jesteś w okresie starania się o dziecko bo nawet na głupim syropku na rozluźnienie stolca jest napisane aby nie pić w okresie starania się o dziecko

Genna AMH jakoś 2 będziesz miała ;-)

Ja mam podobne pęchole do Kasik36 o ile dobrze pamiętam ;-) a iui zazwyczaj mam w 11 lub 12 dc
Dziewczyny, a ja tak z zupełnie innej beczki wystrzelę :sorry: Wiele z Was ma pieski. Moja psiura wczoraj przecięła sobie poduszkę na łapce i mamy dylemat. Bandażować czy pozwalać jej lizać sobie tą łapkę? Gdy krwawiło to bandażowałam, ale teraz to już nie krwawi (jedynie po myciu łapek) ale widać rozcięcie :zawstydzona/y:
 
reklama
Genna przeczytałam tutaj na forum, że AMH jest zazwyczaj zbliżone do stosunku LH do FSH ale jak widać nie zawsze się to sprawdza. Np enni ma stosunek 0,94 a AMH 2,3 więc teoria się nie sprawdza :-( U Ciebie wychodzi stosunek 0,5 więc nie za dobrze ale nie jest powiedziane, że tak niskie będzie AMH, musisz zbadać i się przekonasz. Nie sugeowałabym się stosunkiem skoro jak we wszystkim są wyjątki od reguły.

Smerfeta zdecydowanie nie bandażować. Psiury mają coś w ślinie co pomaga w gojeniu ran. W końcu coś musi być w powiedzeniu, że się wyliże jak pies lub że się goi jak na psie;-) :-)
 
Ostatnia edycja:
Lebara i co bierzesz, czym jesteś stymulowana?


na początku zestaw clo, duphaston i jeszcze jedne tabletki na M ale teraz mnie zabij wyjechała mi nazwa Z głowy, niestety po tym nie było efektów, wiec doktorek zdecydował się na mocniejsza broń zastrzyki z Gonalu f i pregnyl a po inseminacji była luteina.
 
Kasik36, Genna ja jestem na 1 tabletce clo i w pierwszym cyklu 11 dnia pęcherzyk mial 19mm:-), a w drugim 11 dnia tylko 10mm:no:, ale pękł prawdopodobnie 15dc.
Kasieczek dziewczyny pisały, że były przypadki zaskoczenia za pierwszym razem. Życzę Ci, żebys też do nich należała.
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta, jak moj psior łazić po jakiś kszaczorach i sobie cos tam zrobił, to te strasznie lizał, aż tak ze bez weterynarza sie nie obyło bo rozliczać to strasznie, i nosił "Klosz" i miał posmarowane czymś i miał opatrzył 3-4 dni , po ściągnięcia psikalam czymś i nosił skarpetki dla dziecka jak wychodził na spacer:/ więc to zależy, obejrzymy łapie i jak jest czerwona to lepiej idź do weterynarza , szkoda zeby psiunia sie meczyla
no właśnie ten stosunek lh i fsh mam jakieś 0,46 z tego co pamietam , no ale reaguje na stymulacje , a bez niej tez mam jeden pecherzyk dlatego sie tak nie martwiła, tym, ale jak zaczeliscie pisać o swoich wynikach to zgłupiałam:eek:
 
Ostatnia edycja:
kasik36 genna dzięki za odpowiedz, kurde co z tego że niby dobre wyniki jak 6 lat i d....:baffled:może faktycznie nie mam tego śluzu
GizaS witam w gronie wyskakujących hemoroidów:rofl2: też mam ten problem, tyle że nie pekają mi, wychodzi mi co pare miesiący na 2-3 dni i się chowa, stosuje tylko maści. Mam siedzącą prace i zganiam że to od tego wychodzą:-)
 
Kurde DZiewczyny to teraz sie zmartwilam trochę, w następnym tygodniu idę zrobić to AMH:/ bo pytałam lekarza to można w obojętnie jakim dniu cyklu to wykonać...

Kasiaczek: to jestes tylko 2 lata starsza ode mnie:D

Gizas: ja niestety z moim tez wyladowalam u weterynarza jak sobie rozwalil łapę bo ciagle baaaardzo sie lizal aż tak mu sie zapapralo ze chodził w bandazu w czachy i kolnierzu:D
 
reklama
Ladybea - powiem Ci, że ja tez rożnie reaguje na stymuacje, raz tabsy - aromek - i pęcherzyk był, raz nie i cykl na straty. teraz mam wspomagane dodatkowo zastrzykami i co ? 13 dc a mój pęcherzyk zaledwie 13 mm, ale opamietał sie i 17 dc miał 2cm i mogłam wziąć zastrzyk na pękanie! potem jeszcze badam progesteron by zobaczyc czy owulka prawodłowa, i żeby myślec o zafasolkowaniu musi być co najmniej 20 (tak mój gin mówił).

Dagna - az dwa lata :) aczkolwiek typ urody dziecięca :p i dają mi 18-20 lat, nie mówiąc już o "wzroku" niektórych pań jak siedze w kolejce do gina :-D
 
Do góry