reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole!! Ufffff dobrze ze juz nic sie nie dzieje!:/ trzymam za Was kciuki:**** a co do katoli nawracajacych ludzi to dla mnie to jest śmieszne.prawdziwy człowiek który wierzy w to lub tam to to nikogo nie nawraca tylko powinien wspierać każda decyzje drugiego czlowieka. Ale to tylko moje myśli bo rzeczywistość jest inna:]
 
reklama
Pole plamienie kończą się zazwyczaj dobrze, gorzej jest z krwawieniem:-( ale są dziewczyny które pomimo krwawień utrzymały ciążę ale zaleceniem musiały prowadzić leżący tryb życia póki krwawienie nie ustąpi. Cieszę się że u Ciebie się skonczyło i oby już sie nie pojawiło:tak:
No właśnie na in vitrowy wpieprzyła sie jedna nawiedzona i wkurza wszsytkich:angry:bo jak można hodowac zarodki, selekcjonowac najlepsze itp.... wrr idosctwo do potęgi n:wściekła/y:
 
Ale dzisiaj zaroiło się od smutnych wieści...:baffled:
kasik36 dobrze że u mamy wszystko oki, nawet sobie nie wyobrażam jakie to nerwy iść do onkologa a Jak się czujesz po tej naszej wspólnej iui?:-) ja nasłu****e mój organizm a on milczy hehe, oprócz cycków nic mi nie jest.
Pole dobrze że nic się nie dzieje złego, trzymam za Was kciukasy. Każdy poród daje nam nadzieję że następne będziemy my:-)

Zaczęłam sobie mierzyć temp. i rano marne 36,6 albo 36,5 ;( ale jak na razie nie zwracam na to uwagi bo kiedyś sobie mierzyłam to w pierszej połowie cyklu miałam 36,2 36,4 czyli cos podskoczyło;-)ale sobie umiem ładnie wmawiać hehe
 
dziewczyny poryczałam się a to wszystko przez jedną laskę z innego forum, długo starała się o maluszka wkoncu udało jej się zajść, teraz jest już w 12 tygodniu i dowiedziała się ze ma zdrowego pięknego synka, no i teraz wielka rozpacz bo chciała córeczkę i w ogóle wszyscy z rodziny nastawieni byli na dziewczynkę. Lamentuje że co ona teraz zrobić bo dla dziewczynki już miała imię a dla chłopca nie, że ona nie nadaję się do chłopców itp. nie rozumiem zamiast cieszyć się to teraz ma problem z imieniem dla dziecka, nawet nie wie ile dziewczyn chciałoby być na jej miejscu i doczekać się swojej fasolki. przykro mi się zrobiło jak czytałam jej wypowiedzi. ufff wygadalam sie....
 
Kurcze zaledwie dzwonek mnie tu nie było a wy tyle naskrobalyscie....

Bo chciała dziewczynkę , nie no teraz to mnie lebara rozwalilas ta informacja.....niech sie cieszy ze sie udało!!!

pole cieszę sie ze juz wszystko dobrze i nie zamartwiaj sie na zapas bo bąbelaski bedą zestresowane....teraz musicie byc silni we 4 , ciąża bliźniaczki i choroba m ...nie moge sobie wyobrazić jak dajesz radę, no a chomik to chyba w odstawkę poszedł:)

ejjjj ale narobilyscie mi smaka truskawkowy i to najlepiej w białej czekoladzie oooooo albo banan w białej czekoladzie.....ale sie rozmazylam

Nie wiem po co takie "katoliczki" wchodzą na forum , niech idą do kościoła i tam sie nawracaja i poproszą o wiecej rozumu dla siebie, jeżeli ktos podchodzi do in vitro to jego prywatna decyzja a nie jakieś wtrącanie sie

gizas, blue ja juz widze jak macie po 2 bąbelasków, teraz po takiej suplementacji i wiedzy jaka zdobylyscie :)

a ja byłam dzisiaj na podglądanku i sie nieco podlamalam, moje "giganty " właściwie sie zatrzymały mniejszy wogole nie urosl a ten większy od środy cały 1 mm :( więc w niedziele kolejne podgladanko, juz na niedziele zarezerwowalam sobie pregnyl zeby sie nie denerwować:) IUI w poniedziałek lub wtorek wszystko zależy od leniuszków :) aaaaa i tym razem dopytalam sie doktorka z którego jajnika, no i prawy, lewy to chyba na emeryturę juz przeszedł, w niedziele dopytam o ten stosunek lh i fsh bo ja mam mniejszy niż 0,5 i właśnie obawiam sie o ta moja rezerwę , szczególnie ze jak tylko z jednego mam ciagle jakieś pęchole
 
Lebara na takie osoby nie szkoda sobie języka szarpać, widocznie za wcześnie jej się udało zajść w ciąże, może jakby musiała jeszcze czekać z dwa lata to by zmądrzała. Jak ja nie znosze takich pustaków:angry:
Genna trzymam kciuki za pęchola alby ładnie podrósł i za IUI z sukcesem:-)
 
Cześc dziewczynki!

Kurczaczek, zajęłam się domkiem, a wy tyle tu napisałyscie! hoh!

Ja dziś zaczęłam brać tabsy - stymulacje, zoabaczymy jak będzie, monitoring 10dc.

Pole- dobrze że już oki. POwodzonka Tobie!

Lebara - ręce mi opadly, po przeczytaniu tej historii, nie godna posiadania fasolinki ta laska.

Genna - u mnie ost było ta że 13 dc mój pęcherzyk miał zaledwie 13mm, dopiero 17 dc sie opamiętał! &&& za Twoje giganciki!

Kto pod koniec maja podchodzi do IUI?
 
reklama
genna zobaczysz w niedziele znowu będziesz mieć giganty ;-) nie mogę przestać myśleć o tamtej lasce eh jak tak można myśleć, nie mogę doczekać się wakacji dwa miesiące spokoju w pracy teraz to najgorsze dni będą dla mnie...zakończenie roku szkolnego.
 
Do góry