reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Pole cieszę się, że już wszystko ok. Jak już bąbelki drugi raz się wgryzły to już na bank zostaną całe 9 miesięcy, nie ma innej opcji.

Enni czuję się ok, zero objawów, niestety ale to i tak za wcześnie więc cały tydzień jeszcze będę miała nadzieję.

Gizaz no taka sygnaturka to rozumiem, od razu powiało optymizmem:-):tak::-D

Z tego co pamiętam to oprócz genny jeszcze smerfeta w maju na IUI się załapie.

Lebara szkoda słów na problem tej laski :wściekła/y:

Czas spać bo jutro mam na 8 do szkoły :-(
 
Ostatnia edycja:
Enni-temperatura podnosi się po progesteronie.

Pole..ja tez przestalam tam zerkać...nie da się...

a ja dalej czekam na @:wściekła/y:
jeszcze jest problem..bo w niedzielę nikt mi sondy nie zrobi..w poniedziałek zaczynaja popołudniu...
lekarz mi powiedział ze choćby o 24 to mi zrobią...a ja co tam dzwonie to te pielęgniarki zdziwione...
i sie nakręcam i boję...że nie zdażę albo coś.

kurna jego mać.:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Blue widzę że tak samo czekasz niecierpliwie na @ jak ja:-DJa mam dziś 29 dc, ale owu miałam 21 dc a dupka brałam od 16 do 27 dc, dziś jest drugi dzień bez dupka. Myślę że @ dostanę w śr-pt. Ale chciałabym jak najszybciej:-)
Ewis a Ty kiedy się spodziewasz @ ?
Pole plamienia ustały? Rzyganko poranne zaliczone?;-)
 
reklama
GizaS..ja juz powinnam mieć @.
brzuch mam taki ze jak nie dostanę okresu do jutra to komuś zrobię krzywdę w pracy;)
a potem w 2 dc na scratching:)))i ostrzykiwanie:)
 
Do góry