reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole pod stół mówisz? Świetny pomysł :-D, myślałam, żeby schować się w łazience ale tam też okno mam :-);-):-D
Luksusowa to bym nie powiedziała, ja po prostu mam słabe włosy i sama ich nie umiem ułożyć, na codzień to jeszcze jako tako ale w weekend zawsze mamy jakieś imprezy więc fryzura jak znalazł i to na 3 dni ;-) A w naszym miasteczku mycie z modelowaniem kosztuje 25 zł. więc żaden to luksus :-)
A jeżeli chodzi o szkołę to po studiach i podyplomówkach z zarządzania, marketingu i turystyki cofnęłam się do szkoły policealnej o kierunku florystycznym :-) Trochę zawodowo mi się przyda a trochę dla przyjemności :happy2: Bo ja kobieta pracująca jestem (prawie jak Kwiatkowska) żadnej pracy się nie boję :-D Zresztą na naukę podobno nigdy nie jest za późno więc kto wie za co wezmę się następnym razem, może jakiś kurs spawacza? :-D:rofl::happy2: Chociaż zdecydowanie wolałabym ........ szkołę rodzenia :-);-):-D
 
reklama
witam:)
jakoś weny nie mam ostatnio...

pole
dobrze, że już nie masz plamień. Ale lepiej się oszczędzaj w miarę możliwości... choć wiem że teraz masz ciężko...
blue a faza lutealna to nie trwa przypadkiem od owul do końca cyklu??
wogóle się nie znam na tym co piszecie o ivf... chciałabym nie musieć się nigdy zagłębiać :-(

idę pobiegać:tak:
 
No Kasik36 to mnie zainteresowalas ta swoją szkoła, a głownie, ze Ci sie przyda zawodowo.
Florystyka to moja pasja, dlatego tak sie zaciekawilam:tak:
Moze w ramach weekendowego odpoczynku od tematów ciężkich czyli rozmnażania, wstawila byś nam jakies zdjęcie badylkow które zrobiłas?
Dziewczyny pewnie tez chętnie ogladna cos ładnego:)))))
 
Blue oświeciło mnie teraz bo tak myślę o tej biopsji i faza lutetalna to od owu do @:sorry:
Faza lutealna jest to okres rozpoczynający się od pierwszego dnia po owulacji do końca cyklu (czyli dzień przed kolejną miesiączką).
Ale co lekarz to inna praktyka:sorry: Tak czy owak skończy sie to ciążą:-)
 
Cześć Dziewczyny:)

Pole:* dobrze ze plamienia minely:) cieszę sie bardzo!:) a jak czuje sie M?

Gizas: fajnie ze juz plamienia dostałas trzymam kciuki żeby szybko @ sie rozchulala;)

Blue: zawsze jest tak ze jak sie na cos czeka to tego nie ma;) mam nadzieje ze szybko @ przyjdzie;)

A ja sie dzisiaj kiepsko czuje...jakaś słaba, i mdli mnie i w ogóle, głowa mnie dzisiaj bolała, mam nadzieje ze to nie jakaś choroba:/
 
genna daj znać jak tam po wizycie :-) za chwile ja jadę odwiedzić naszego doktorka.

wczoraj byliśmy u moich rodziców na działce która mają nad jeziorem, słońca nie było aż takiego dużego a jednak trochę nas przypiekło, a mnie to chyba za bardzo już po drodze jak wracalismy źle czułam się, głową mi pękala było zimno, pojawiły się wymioty, jak tylko przyjechalismy do domu to pogorszylo mi się, mąż zdecydował że jedziemy do szpitala, a tam okazało się że mam udar słoneczny jakiegoś tam stopnia, teraz mam zakaz przez kilka dni wychodzenia na słońce w godzinach kiedy słońce grzeje najbardziej i mam siedzieć w cieniu, Nawet nie pomyślałam bym że takie nie pozorne słońce może tak zaszkodzić.
 
Lebara ale się urządziłaś, piękna pogoda a Ty teraz w domku musisz siedzieć. Ze słońcem nie ma żartów, filtry przeciwsłoneczne konieczne, zwłaszcza teraz jak jeszcze jesteśmy blade i skóra nie przyzwyczaiła się do słońca. Pamiętajcie jednak, że filtr działa tylko 2 godziny. U mnie to jest koszmar, zwłaszcza z twarzą bo mam tendencję do plam i muszę ją chronić cały rok. Jak jestem gdzieś w ciepłych krajach to co 2 godziny myję twarz i nakładam kolejną warstwę kremu z filrtem "50". Na codzień staram się unikać słońca na twarzy, siedząc w ogrodzie, zawsze siadam tyłem ;-) :-)
 
Pole specjalnie dla Ciebie wklejam zdjęcie wczorajszych moich prac ze szkoły. Szału nie ma bo robiliśmy drzewko i kulę ze sztucznych kwiatów, niestety na żywe kończą się fundusze i szkoła musi oszczędzać ;-) Za tydzień dekoracja samochodu do ślubu i kościoła ale chyba też ze sztucznych :-( W tamtym tygodniu robiliśmy wiązanki ślubne z żywych ale nie zrobiłam zdjęć :-( Na codzień jednym z moich trzech zajęć jest kwiaciarnia więc dlatego zawodowo przyda mi się ta szkoła :-)

Komunia Milewscy 056.jpg
 

Załączniki

  • Komunia Milewscy 056.jpg
    Komunia Milewscy 056.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Kasik36 super:) ja tez chcialabym isc na takie zajecia bo tez z tych manualnych jestem, ale sama kombinuje , zbuetam tworze od bukiecikow po kartki i inne *******y, ostatnio zakupilam ksiazke karton i tektura i robie balagan w domq u M na mnie ciagle krzyczy:) generalnie mowi ze minelam sie z powolaniem:) a ja leze na hamaczku u tesciow na dzialeczce, twarz tez obiwiazkowo pokremowana 50ką ,a co do dZisiajeszego podgladania, leniuchy sie ruszyly tzn jeden:) dIsiaj mial 22 mm a ten drugi nawet nie wiem bo dzisiaj tak mnie doktorek wymietolil ze bolalo jak jasny gwint, gdzies daleko sie schowal pęcholek'i nie dalam rady dlugo na podgladaniu:/ jutro w poludnie zastrzyk i we wtorek iui to bedzie moj 17 dc:) lebara a jak twoje pecholki dzisiaj? milego leniuchowania dziewuszki
 
reklama
Potwierdzam rozpoczęcie @:-) Jutro pierwszy zastrzyk:-)
Zmykamy do znajomych na grilla, miłego popołudnia:-)
 
Do góry