reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
kasik36,Dagna91 przykro mi że zasiliłyście moje grono:(
Nati35 może Tobie się uda, trzymam kciuki za jutrzejsza betkę:-D
blueskay jesteś już bliżej niż dalej do upragnionego maleństwa, zazdroszczę Ci oczywiście pozytywnie:-)
yoanna
lol jak piekna beta:-Dgratuluję!!
Za wszystkie trzymam kciuki których nie wymieniałam. Ja dzisiaj kupiłam sobie olej z wiesiołka i mam zamiar kupic książkę i leczyc się sama homeopatią heheh, tonący brzytwy się chwyta:-)
 
reklama
Zadzwoniłam z tym wynikiem do lekarki, kazała przyjechać, jestem w poczekalni.
Tak, były 2 pęchole. Kurcze, chyba usg przede mną, ciekawe co można zobaczyć tak wcześnie.
 
Yoanna bardzo dobrze że kazała przyjechać bo faktycznie baaardzo wysoka betka :szok: może na trojaczki? ;-) a Ty musisz szczególnie na siebie uważać :tak: trzymam kciuk i czekam na info
 
Genna, mój M non stop jadłby pizze :szok: w sumie mogę testować podobnie jak Ty bo miałam owulkę 21 maja ;-)
Dagna przykro mi, ale może teraz uda się zrobić iui :tak: póki co przytul podusię do brzusia, znieczul się i odchoruj cholerną @
Blue, Ewis ale miałyście spotkanie :-D To na pewno 7 zmysł kobiecy podpowiedział Wam kogo widzicie przed sobą ;-)
:rofl2:
Co do Ovitrelle, ja kupuje za 70 zł w klinice ale lekarz zawsze mówi mi że oni mają taniej leki. Może dlatego że hurtowo kupują :confused:
 
uciekam, uciekam z Polski na 4 dni, odpocząć oderwać się od tego wszystkiego :-) o 6 wylatujemy do Norwegii do mojego kochanego 2letniego bratanka, wyszalejemy się za wszystkie dni ciocia będzie rozpieszczac ile się da:-D:-D a niedziele wracamy a już w poniedziałek kolejna wizyta u doktorka, mimo ogromnej sympatii do doktorka zdecydowaliśmy się w mężem na konsultacje u innego lekarza ale tym zajmiemy się jak wrócimy.

yoanna82 również czekam na dobre wieści;-)

genna mam nadzieje, ze te bóle są sygnałem czegoś dobrego

a teraz uciekam bo o 1 musimy wstać
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)

Już wiecie, że poznałyśmy się z Blue ;) fajnie tak, miło z kimś pogadać chociaż na chwilę, bo w tym miejscu prawie nikt nic nie mówi ;-). Kto wie, razem stymulacja, razem (prawie) punkcja to i może poród hihi razem ach jo rozmarzyłam się.


Trochę o mnie: generalnie w nocy pobolewał mnie jajnik i nie mogłam spać hm może z bólu albo ze stresu czy coś tam jest.
W lewym jajniku mam torbiel czekoladową - znowu i 4 jajca od 9 do 14mm, natomiast w prawym jajniku 11 jajec od 6 do 13mm. Jutro znowu na USG. Doc powiedział, że może być tak że w niedzielę albo poniedziałek mogę mięć punkcję.

Yoasia - ale beta wow!!

Dagna, Jane - fajnie, że macie takie pozytywne nastawienie.

Hope - co do badań to niestety ja wszystko piv :/
 
Do góry