reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ale cisza ...

Yoanna dzięki za fluidki, skorzystałam z okazji, że tu tak pusto i trochę ich przechwyciłam :-) Twój suwaczek ślicznie się przesuwa aż miło patrzeć :-)

MagdaM33
witaj, mam nadzieję, że długo tu nie zagościsz i szybko przejdziesz na forum ciężarówek z wątku o IUI ;-)

Smerfeta i Oliwka ja też mam cykl do tyłu a nie wiadomo co z następnym. Dzisiaj niespodziewanie przyszła @ w 21 dc:szok: Wszystko mi się poprzestawiało :-( Owulka w 8 dc a teraz @. W środę mam wizytę, zobaczymy co mój gin powie na wirus. Czy najpierw będzie trzeba się nim zająć czy będę mogła podejść do IUI. efekt leczenia już widzę więc może nie będzie tak źle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik, to masz jeszcze trochę~~~~~~~~~~~~~~~~~, żeby u Ciebie za chwilę zaczął suwaczek mknąć :tak:
MagdaM, witaj i życzę powodzenia. Kiedy zaczynacie leczenie w przychodni? Na Polnej? Trzymam kciuki, żeby Ci pomogli&&&&
 
Yoanna Gratulacje:)
Ja tak na chwilke wpadłam, bo jesteśmy na wakacjach w stegnie, pod Namiotem , jak za dawnych czasów z moim M;) pochwałę się ze byłam dzisiaj na wizycie kwalifikacyjnej do ivf z dofinasnowanie
i od następnego cyklu zacYnam brać rabat anty( zresztą pierwsze w moim życiu) i się zacznie:) jeszcze to do mmnie nie dociera!!!
Życzę udanego i owocnego tygodnia;) buziaki dziewuszki
 
Cześć Dziewczyny:)
Ja jestem czytajaca i starająca sie- chociaż u Nas bez IUI:) ale odpoczywam psychicznie:) jest mi to potrzebne:) myśle ze za jakieś 4-6 msc jak nic sie nie uda naturalnie to znowu powroce na wątek na stałe:) i bede próbować dalej IUI, a jak nie to in vitro.

Gratuluje Nowym zaciazonym i w ogóle:) i tym którym udało sie dostać dofinansowanie:) trzymam za Was kciuki:

I witam nowe dziewczyny:) choć miejmy nadzieje ze Wy tylko na chwile:)

A ja jestem w środku cyklu:) pierwszy raz mam cykl bez żadnych środków:) zobaczymy jak przyjdzie @ i czy w ogóle:) strasznie mnie bolały jajniki w tym cyklu:| mam nadzieje ze wsZystko tam ok, bo na podgladanie tez nie chodzę:)
 
Hellooooooo:):)

Patu$ka co do mieszanych uczuć...spoko nie ma się czego bać jak jest mozliwość iui to się nie zastanawiać tylko robić:)
MagdaM33 ja też jeżdże do Poznania dokladnie na ul Polna:) na NFZ
Yoanna super że maleństwo rośnie :) fluidki złapałam, mam nadzieję że wszystkie hehe no nie nie zostawię troszkę dla wszystkich:):):):
Kasik36 Ty dostałaś @ po 21 a ja mierzę tempkę, mam 20 dc i nie widzię żadnego skoku..chyba nie miałam owulacji....Pierwszy raz od paru lat od połowy cyklu nie bolą mnie piersi, a zawsze bolały mnie po peknięciu pęchola. Moja tempka wacha sie międzu 36.0 do 36.3. Czytałam że czasem zdarzają się cykle bezowulacyjne, czyzby mnie to dopadło?:) niegdy nie miałam problemów z owulką, coś jest nie tak. Wątpie żeby się coś zmieniło bo jak pisałam to już 20dc.
Kobietki ja też śmigam na wakacje 22.07 chyba nie będę mieć dostępu do neta, mam nadzieję że jak przyjadę będą tutaj same dobre wieści:) Najgorsze jest to że wyjeżdżam 22 lipca a 25 mam dostać@ heheh a ja tak lubię pływać a nie znoszę tamponów:)
 
zostałam pokierowana do przychodni leczenia niepłodności w Poznaniu mam nadzieję że będzie dobrze

Witam w klubie :) ja również zaczyna przygodę z Poznaniem, 6 sierpnia idę właśnie na oddział na Polnej, porobią mi badania itp. a później zaczynamy dalszą walkę, po wczorajszej wizycie u dr. Banaszewskiej jestem bardzo pozytywnie nastawiona, fakt długa i ciężka droga przed nami a szczególnie przede mną......muszę pozbyć się paru ładnych kg....ale jak to wczoraj Pani dr, powiedziała ,, Nic tak nie motywuje jak własne dziecko''
 
dziękuję bardzo za miłe przyjęcie :-)


staram się dostać właśnie na ul. Polną do prof Pawelczyka. podpowiedzcie jak załatwiałyście wizytę. cenię każdą wskazówkę.
dziś po 13 mam dzwonić i zarejestrować się do prof prywatnie.

staramy się z mężem od połowy 2011 roku. w naszym przypadku kłopot jest wielki po stronie mojego męża który ma zdiagnozowaną niepłodność na tle immunologicznym. 52% zaatakowane przez przeciwciała IgA. przez to plemniki słabe, nieruchliwe. moja gin jak zobaczyła wynik to powiedziała cyt: " o szlag, ale sie Wam trafiło" i kazała się natychmiast właśnie do prof rejestrować.
na całe szczęści u mnie jest oki wiec decyzja zależy już od profesora.

udanego dnia :-)


M.
 
Fajnie macie dziewczyny, że macie coś takiego jak przychodnia leczenia niepłodności... w Gdańsku zlikwidowali :-/ wszystko trzeba robić prywatnie. W tym mies na leczenie wydałam 1 tys (wizyty + gonal + badania krwi - 2xE2 i AMH)

Kasik36
przynajmniej szybciej rozpoczynasz nowy cykl ;-)
Genna wypoczywaj bo niedługo nie będziesz miała na to czasu ;-)
Enni ja też bym dostała @ w trakcie urlopu, dlatego dostałam lutkę, ale nawet tak dziwnie będzie mi moczyć dupsko w ciepłych siarkowych basenach przy tych gipsowych odlewach... muszę coś wymyśleć... może mały tampon? chyba nie zaszkodzę sobie prawda?
Lebara to kciuki za dietę ;-) będziesz szła do dietetyczki?

Miłego!
 
reklama
Do góry