reklama

Ja zrzucić parę kilo :)

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez monika19, 29 Wrzesień 2013.

1. monika19

monika19 Gość

Hej

Podzielcię się informacją jakie stosujecie metody na zrzuczenie wagi, siłownia, dieta, a może jeszce coś innego jak sądzicie co jest skuteczne.

2. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

30/40min rowerek stacjonarny plus lekka dieta i bedzie git bez efektu JOJO:p

3. reklama
  4. milagors

milagors Fanka BB :)

Mniej jesc i zdrowo i waga sama spada. Raz w tyg sport.

5. layryn

layryn Aktywna w BB

Jeść mniej teraz? Jesienią i zimą organizm sam się domaga.

6. benfica

benfica Fanka BB :)

Bieganie, pływanie :tak:

Jeść przede wszystkim zdrowo, ja jem dużo

7. kika1985

kika1985 Zaciekawiona BB

Ja także nie unikam jedzenia (trudno wytrzymać to burczenie w brzuchu), i nie stronię od warzyw (owoce jem tylko rano), nie zapominam także o dawce ruchu (koniecznie na świeżym powietrzu!).

8. Gella

Gella Początkująca w BB

Z własnego doświadczenia wiem, że nic nie działa tak dobrze jak tradycyjne MŻ ;)

9. monika19

monika19 Gość

A znacie jakieś sprawdzone środki na odchudzanie, głownie żeby nie dojadać sobie w nocy ?

10. reklama
  11. MolaAg

MolaAg Zaciekawiona BB

Stosowałam różne metody na odchudzanie, ale brak silnej woli zawsze zwyciężał. Z koleżanką zafundowałyśmy sobie wczasy odchudzające w ośrodku Zalesie Mazur, pojechałyśmy z dziećmi, którymi od progu zajęły się opiekunki. Świetna sprawa relaks i odchudzanie w jednym. Dodam, że wyjazd nie był drogi za siedmiodniowy pobyt zapłaciłam nie całe 1000 zł, a schudłam 5 kilo.

12. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

U mnie jest ciężko z motywacją...nie chce się...mały ma juz prawie rok, a ja....stoję w miejscu...do tego wracam do pracy raczej na 90 %. Trochę się zastanawiam nad cateringiem dietetycznym, moje znajome sobie zamawiają, ale nie mają rodziny, zabiegane...ciekawi mnie czy cos ktoś słyszał o czymś takim???

Poleć forum