reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ja zrzucić parę kilo :)

M

monika19

Gość
Hej

Podzielcię się informacją jakie stosujecie metody na zrzuczenie wagi, siłownia, dieta, a może jeszce coś innego jak sądzicie co jest skuteczne.
 
reklama
Ja także nie unikam jedzenia (trudno wytrzymać to burczenie w brzuchu), i nie stronię od warzyw (owoce jem tylko rano), nie zapominam także o dawce ruchu (koniecznie na świeżym powietrzu!).
 
Stosowałam różne metody na odchudzanie, ale brak silnej woli zawsze zwyciężał. Z koleżanką zafundowałyśmy sobie wczasy odchudzające w ośrodku Zalesie Mazur, pojechałyśmy z dziećmi, którymi od progu zajęły się opiekunki. Świetna sprawa relaks i odchudzanie w jednym. Dodam, że wyjazd nie był drogi za siedmiodniowy pobyt zapłaciłam nie całe 1000 zł, a schudłam 5 kilo.
 
reklama
Tez mam z tym problem... zrzuciłabym tak z 6 kilo ale w ogóle mi to nie wychodzi. Jedzenie jest silniejsze ode mnie ;) A o tym cateringu nie słyszałam...
 
Do góry