reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jabłuszko!!!!!

Z tego co wiem alergią często towarzyszą zatwardzenia. Na takie dolegliwości pomaga syrop Alvia- Zaparcia. Majlepiej skonsultuj z pediatrą
 
reklama
A może ma alergię na jabłka i dlatego ma zaparcia i wymiotuje?
Z drugiej strony jabłko Gerbera jej służy, to może poprzestań na tym jabłku i nie kombinuj z innymi. Czasem tak jest, ze produkt jednej firmy jest dobrze przyswajany, innej już nie.
A czy Mała dużo pije? Może jej dawaj więcej pić, np wody?
 
To niesamowite, że twoje maleństwo dostało wysypki po śliwkach - to chyba nie są specjalnie uczulające owoce. Ja bez problemu często podaję Stasiowu te suszone gerbera i żadnych niepożądnych objawów jeszcze nie było (i oby tak zostało ;) ). Może twoje dziecko ma po prostu skłonność do alergii, moze spróbuj wybrać sie do alergologa.
 
Już się dziewczyny wszystko wyjaśniło ztymi zaparciami.Mała miała je od tego ze ja piłam kawe.Wczesniej jakoś na to nie wpadłam ale ostatnio przestałam pić i kupki wróciły do normy:-):-):-).Także przepraszam za zamieszanie z tymi jabłkami:sorry2::sorry2::sorry2:.Do alergologa chyba powinnam sie wybrać bo też mi sie wydaje że za dużo rzeczy ją uczula.CHociaż ostatnio zjadłam troche sera żółtego,małej nic nie było a ma skaze białkową.Może po woli zanika ta skaza:happy2:.
 
hej dziewczyny. moj synek nie chce jesc jabluszka ani nic jablkowego. czy moge podac mu bananka czy to za szybko?
 
u nas też tak było, że jak piłam kawę, to Bartek miał zaparcia, no i też zanim na to wpadłam, to trochę czasu minęło.przeszło mu co prawda po śliwkach gerbera, ale jak odstawiłam kawę to kupki całkowicie wróciły do normy.:happy2:
 
reklama
pata do alergologa powinno sie isc jak malenstwo ma kolo roku mi tak powiedzial pediatra bo tez mial nas skierowac takiemu malemu dziecku nie oplaca sie robic testow z alergenami bo sa wątpliwe a po co malenstwo narazac na dodatkowy stres zwiazany ze wstrzykieaniem alergenow pod skore nam kazali poczekac
 
Do góry